Яка епіляція найкраще видаляє волосся

Вибираючи способи боротьби з небажаною рослинністю на тілі, доведеться вирішувати, яка епіляція найефективніша.

Адже хочеться позбутися від волосся, що ростуть в непотрібних місцях, назавжди і (що важливо) доступним за вартістю методом. Для цього слід з’ясувати, якими засобами користуються косметологи, постаратися самостійно розібратися, в чому суть цих методів, і потім, порадившись з фахівцем, вирішити, на якому з них зупинитися.

Відмінність епіляції від депіляції

Мало хто знає відмінності між цими процесами і майже всі вважають, що це одне і те ж, а терміни ці синоніми. Але це далеко не так. В процесі епіляції проводиться руйнівний вплив на цибулини волосся і активується заростання волосяного канальця — епіляція назавжди прибирає рослинність. А при депіляції волосся хоч і видаляються, цибулина залишається цілою і рослинність з’являється знову.

При депіляції користуються вищипуванням, голінням, особливими кремами, шугарингом, ваксінг та іншими методами біоепіляції. Якщо ж з’явиться бажання видалити волосся повністю, щоб вони знову не відростало, доведеться вдатися до методів апаратної косметології.

Методи епіляції

Представниці прекрасної статі будуть сильно розчаровані, але способи, що видаляє рослинність на тілі за один сеанс і назавжди, ще не винайшли. Розроблені і застосовуються кілька методів апаратного впливу. У кожного є як плюси, так і мінуси.

 1. Фотоепіляція не руйнує фолікули сивого волосся і не підходить світловолосим дівчатам. Ефект зберігається максимум 2 роки, після чого курс доведеться повторювати. Під час сеансу на волоски діє теплова енергія, перетворена світла.
 2. Електроепіляція видаляє волосся тепловою енергією, перетвореної з електричної. Процес болісний і тривалий, тому підходить для невеликих ділянок тіла. З-за високої хворобливості найчастіше необхідна місцева анестезія. Хоч метод і недорогий, але вимагає хорошого рівня підготовки фахівця, тому що голкою потрібно потрапити точно в фолікул, інакше волосок залишиться незруйнованим.
 3. Elos-епіляція об’єднує лазерну, електричну і світлову енергії, діє на будь-який тип волосся і вважається найбільш ефективним методом. Якщо пройти повний курс, то ріст волосся можна скоротити до мінімуму.
 4. Лазерна епіляція підходить для темних волосся, під час сеансу занадто висока ймовірність отримання опіку. Не підходить для сивого і світлих волосків.
 5. Qool-епіляція — різновид лазерної, але впливає тільки на волосся, не зачіпаючи шкіру.
 6. AFT-епіляція вибірково впливає на волосяні цибулинки імпульсним інфрачервоним випромінюванням. Ефективна для всіх типів волосся.

При всіх видах епіляції, крім електричної, сеанси проводяться приблизно раз на 1,5-2 місяці. Такий режим дозволяє через 3-4 процедури скоротити густоту волосяного покриву приблизно наполовину.

Будь-який з методів епіляції може впливати тільки на волосся, що знаходиться в фазі активного росту. Тому під час сеансу руйнуються фолікули тільки таких волосків. Саме це є головним чинником, що впливає на кількість процедур. Додатково це залежить від товщини волосків, їх кольору та особливостей шкіри пацієнта.

Щоб епіляція назавжди позбавила від якомога більшої кількості волосків, потрібно чітко дотримуватися тривалість курсу та інтервал між сеансами.

Обмеження:

 1. Під час проходження курсу між сеансами дозволяється тільки видалення волосків бритвою, а всі види вищипування заборонені.
 2. Процедура епіляції хоч і безпечна, але її проводять не раніше ніж через 4 місяці після біоепіляції. Також остання заборонена протягом 4 місяців після епіляції.
 3. Хоч загар і не є протипоказанням інтенсивний вплив на шкіру сонячних променів (або сеансів в солярії) може посилити ризик виникнення опіків під час процедури епіляції.

Протипоказання

Процедуру можна проводити при наступних станах:

 • вагітність;
 • порушення згортання крові;
 • гірсутизм (підвищений оволосіння як наслідок гормональних порушень);
 • шкірні освіти і злоякісні пухлини, внутрішні і зовнішні;
 • хронічні інфекційні та системні захворювання;
 • келоїдна хвороба (різновид пухлиноподібного розростання);
 • юний (статевонезрілий) вік;

Вибираючи, який епіляцією краще скористатися в кожному конкретному випадку, враховують:

 • наявність імплантів;
 • рівень больового порогу;
 • пошкодження шкіри, наявність гнійників;
 • вживлені електронні пристрої;
 • колір волосся та шкіри;
 • зону впливу.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *