Як зволожувати шкіру в холоди

Зволоження шкіри особливо необхідно взимку, адже вона травмується із-за випадання опадів і температурних коливань.

Восени і взимку наш організм втрачає дуже багато вологи. Для цього є кілька причин: сухість повітря у приміщеннях (з-за обігрівачів), розрідженість повітря при сильних морозах, зниження споживання води. Саме тому зволоженню варто приділяти настільки пильну увагу.

Зволоження тіла

Приймайте гарячі ванни з милом і піною, які входять зволожуючі компоненти. І не в такій воді більше 30 хвилин: це може переутомить серцево-судинну систему.

Зволоження особи

Звертайте увагу на склад зволожуючого засобу. Якщо в ньому занадто багато гидрокомпонента і ви виходьте на мороз відразу після нанесення крему, це може викликати переохолодження шкіри і спазм периферичних судин. Зимовий зволожуючий крем повинен містити більше ліпідних (жирних і поживних) компонентів. Пам’ятайте про те, що в холодну пору року бажано робити паузу хоча б 20-30 хвилин між нанесенням зволожуючого засобу і виходом на холод.

Зволоження рук

Взимку шкіра рук страждає від впливу поганої погоди. Вона часто стає грубою, покривається ранками і тріщинами. Тому в холодну пору року необхідно засіб, яке усуне сухість шкіри, а також відновить після ушкоджень, повертаючи їй пружність і м’якість. Наприклад, знаменитий Зволожуючий крем для рук Nivea, який заповнює брак вологи в клітинах шкіри. Його основні компоненти — алое віра і масла жожоба, відомі своїми зволожуючими і поновлюючими властивостями.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *