Як зробити вії пишними? Все, що потрібно знати про туш для вій

Ми вибрали для вас найцікавіші хитрості, найголовніші правила використання та 10 бестселерів. Дивимося!

Зовсім недавно ми розбиралися з одним з найголовніших б’юті-трендів майбутньої весни 2017 — супергустимі віями, що роблять погляд ляльковим. Візажисти самих топових брендів, таких як Rochas, Yves Saint Laurent і Versace, закликають вдаватися навіть до накладних вій, головні правила використання яких ми також розглядали.

І все ж іноді хочеться сказати стоп, вимкнути свою внутрішню диву Бейонсе, відкинути всю трендовую мішуру і повернутися основам. Ми вирішили скласти звід правил, повісити цей список в рамочку і, піддаючись на експерименти, не забувати про головне.

Вісім головних правил використання туші для вій:
Подобається відкритий погляд в стилі pop? Тоді спочатку приступаємо до фарбування нижніх вій і тільки після верхніх. Між фарбуванням повинно пройти трохи часу — чекаємо 30 секунд. 2. Ніколи не залишаємо футляр туші відкритою — вона дуже швидко сохне. 3. Завжди використовуємо щипці для завивки вій до самої туші. Підкручуючи вже пофарбовані вії, можна зробити некрасиві пучки, в яких злиплі волоски буде неможливо розлучити без «умивалки» або того гірше — пошкодити їх. 4. Верхні вії підфарбовують спочатку рухом над ними, а тільки потім під, для створення вигину. Інакше туш невірно розподілиться і обтяжать вії.

Перед рухом уздовж вій від основи до кінчиків потрібно виконати невеликі похитування з боку в бік щіточкою біля самої основи. Так лінія вій виглядає більш яскравою і туш розподіляється грамотно. 6. Ніколи не ділимося тушшю, бути жаднюгою в цьому питанні можна і потрібно, мова йде про власну безпеку. Через щіточку можна занести на слизову цілу тонну шкідливих мікробів, а нам інфекції не потрібні! 7. Використовувати туш після відкриття потрібно протягом двох-трьох місяців. Це ще один пункт щодо гігієни. 8. Важливо стежити за чистотою щипців для завивки вій. Вони повинні бути ідеальними.

Візажист і засновниця бренду Lazy Perfection, обожнюваного в Англії і Штатах за класні пензлика для макіяжу, Дженні Патинкин (Jenny Patinkin) ділиться своїми думками про те, як вибрати туш.

«Сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість тушею для вій — у них різні щетинки, різні щіточки, вони по різному сидять в футлярах і мають різну ступінь гнучкості. Результат макіяжу багато в чому залежить від кисті. Я вибираю щітку середнього розміру з загостреним кінчиком. Вони повинна щільно сидіти в футлярі. Цей варіант працює на всіх формах очей. Якщо ви готові експериментів, то пам’ятайте, до кожної щітки потрібен свій підхід. Наприклад, кругла класична ефективно працює, якщо під час фарбування постійно крутити її на 360 градусів. Рухи для плоскої рідкісної щітки з нестандартною формою щетини — прямі, уздовж вій. Нею не потрібно вчиняти дії «вправо-вліво» біля коріння вій ».
Секрет успішного макіяжу очей від б’юті-блогера BubbleBeauty25. Вчимося використовувати ватяні кульки і щітку для чистки зубів для додання віям додаткового об’єму. Ось це дійсно цікава тонкість!

Хитрощі б’юті-репортера Кірбі Джонсон. Робота над віями йде в три етапи. По-перше, використання щипців для завивки (дівчина рекомендує спочатку прихопити вії біля коріння, потім повторно акцентувати увагу на кінчиках). По-друге, використовувати пудру для обличчя, наносячи на вії пензлем — вона відмінно ущільнює кожен волосок, який після обволікається тушшю. Зручніше за все використовувати кисть середнього діаметра, але Кірбі відмінно управляється і найширшої. По-третє, туш. Дивимося техніку нанесення і повторюємо!

Якщо ви ще не привчили себе регулярно ходити в салон для того, щоб підфарбувати вії, ми знайшли простий туторіал, як правильно виконувати домашнє фарбування. Нам знадобляться диски для зони під нижніми віями, щоб не забарвити шкіру, чиста щіточка від старої туші і сама фарба для вій. У відеоролику дівчина використовує дезодорант для того, щоб зафіксувати смужку на нижньому столітті, але можна скористатися будь-яким підручним засобом-зв’язкою, наприклад, щільним кремом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *