Як зробити макіяж smoky eyes

Макіяж smoky eyes, назва якого перекладається з англійської мови як «димчасті очі», вже давно став одним з найпопулярніших варіантів вечірнього мейк-апу. Відмінними рисами цього макіяжу вважаються насичені тони і грамотна розтушовування тіней.

Підготуйте особа до нанесення макіяжу. Очистіть шкіру і нанесіть на неї тональну основу. Замаскуйте всі недоліки особи: пігментні плями, почервоніння, розширені пори. Основну увагу в макіяжі «смокі айс» зосереджено на очах. Повіки і шкіру під очима обробіть коригувальним засобом і злегка припудріть. Ця процедура зробить макіяж більш стійким.

Підберіть колір тіней. Власницям сірих, зелених і блакитних очей підійдуть тіні синіх і фіолетових відтінків, а карооким дамам краще скористатися коричневими і зеленими тонами. Тіні наносяться пензликом на верхню повіку. Головна родзинка димчастого макіяжу полягає в правильній розтушовуванні тіней спонжем або спеціальною щіткою.

Колір нанесіть найбільш яскраво у вій, а по мірі наближення до брів він повинен поступово ставати блідіше. Накладіть вузьку смужку тіні на нижню повіку і злегка розтушуйте. В особливо урочистих випадках можна зробити додатковий акцент, підкресливши нерухому частину верхнього століття сріблястими або золотистими тінями.

Колір олівця для вік або рідкої підводки підбирайте відповідно з відтінком тіней. Проведіть акуратні лінії на верхньому і нижньому столітті і злегка розтушуйте їх. Тепер фарбувати вії тушшю. Нанесіть на вії один шар туші, почекайте, поки він висохне, і знову підфарбуйте очі. Для того щоб додати погляду особливу виразність, можна завити вії спеціальними щипчиками. В цьому макіяжі можна використовувати накладні вії.

Оскільки макіяж smoky eyes яскраво підкреслює очі, інші риси обличчя не слід виділяти насиченими кольорами – такий мейк-ап може виявитися грубим і вульгарним. Уникайте яскравих рум’ян і помади соковитих відтінків. На обличчя найкраще накласти шар пудри нейтрального відтінку близького до вашого натурального кольору шкіри, а губи нафарбувати помадою природного кольору або з блиском, без блискіток і перламутрового блиску.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *