Як зробити електроепіляцію в домашніх умовах

В усі часи жінки прагнули стати привабливішою і бездоганною, одним з критеріїв доглянутості вважається відсутність небажаних волосся на видимих місцях. 

Сучасні косметологічні установи навперебій пропонують прекрасній половині людства масу способів досягти бажаного, але не всі володіють достатньою кількістю часу і коштів для частого відвідування салону. Таким дівчатам доводиться постійно видаляти небажані волоски самостійно, спростити та покращити результат допоможе електроепіляція в домашніх умовах.

Суть методу

І в професійному салоні, і в домашніх умовах незмінним є технологія дії апарату. До кореня волоса підводиться електрод у вигляді тонкої голки, який нагріває фолікул і руйнує його, після чого волосся можна легко видалити. Після такої процедури волосся не ростуть в середньому 1 – 2 місяці, після чого весь процес повторюється знову. Систематичне видалення рослинності таким методом дозволяє заблокувати ріст волосся на декілька років після проведення певної кількості процедур.

Вибір відповідного електроепілятора

На відміну від дорогих професійних апаратів, домашні епілятори малогабаритні і досить прості у використанні. Для правильного проведення процедури необхідно лише простудіювати інструкцію, а не проходити тривалі курси. Щоб легше освоїтися в новій технології і навчитися ефективно проводити епіляцію, необхідно правильно вибрати прилад. Є досить великий асортимент апаратів для домашньої епіляції, їх головні відмінності полягають типу і виробника.

Відмінності за типом епіляції

Електроепіляція розділяється на кілька видів, у зв’язку з цим виробляються і різні прилади. Вам потрібно заздалегідь визначитися, який тип впливу вам підійде найбільше і на підставі цього вибирати підходящий варіант. Існують наступні типи електроепіляції:

 1. Електроліз. Це найстаріший метод проведення електроепіляції, він здійснюється з використанням хімічної реакції. Під впливом електрода, який виробляє постійний струм, утворюється луг, яка руйнує корінь волоса. Перевага методу в тому, що він дозволяє зруйнувати навіть коріння викривлених волосся, а недолік у тривалому часу обробки. На видалення одного волоска може піти до двох хвилин, тому електроліз застосовують на невеликих площах. Найвідомішим апаратом, що працює в режимі електролізу, можна назвати Gezatone DE300.
 2. Термоліз. Цей метод був винайдений пізніше електролізу і вважається більш важким в освоєнні, тому новачкові доведеться деякий час потренуватися, щоб зробити видалення волосся максимально ефективним і безболісним. На електрод подається постійний струм, який нагріває і руйнує волосяний фолікул. Переваги термолізу в прискореному часі процедури і захист від опіків, недолік в тому, що застосовувати його можна виключно на прямих волоссі, а також у значній хворобливості. В режимі термолізу можуть працювати ЕХВЧ-12-МТУЗІ, Biomak EP 101 і Gezatone DE300.
 3. Бленд-метод. Електроепіляція за цим методом передбачає видалення волосся за допомогою термолізу та електролізу одночасно. Це дозволяє зробити процес більш швидким, ефективним і безболісним. Найпопулярнішим апаратом, використовують бленд-метод є Biomak Blend EP 200.
 4. Флеш-метод. Це сучасна вдосконалена інтерпретація термолізу, але в цьому приладі збільшена сила струму, в результаті чого можна провести процедуру набагато швидше. Після виникнення імпульсу фолікул гине майже миттєво. Недолік цього методу в високої складності, до того ж необхідно ретельно розрахувати правильні параметри апарату, щоб не виникло ускладнень. Найвідомішими приладами вважаються Джміль-1000 і Biomak EP 300.

Термоліз і електроліз є досить застарілими методами і рідко використовуються навіть в косметологічних клініках. Якщо у вас є можливо придбати Бленд — або Флеш-епілятор, потрібно зупинити свій вибір на них. Процес навчання, напевно, буде більш довгим, але результат вас порадує набагато більше.

Також потрібно звернути увагу на те, в якому вигляді виконані електроди. Вони можуть бути у вигляді голок або вольфрамових ниток, є прилади, які підтримують обидві різновиди. Результат після них однаковий, проте голки залишають більш помітні сліди на шкірі, ніж нитки.

Відмінності по виробнику

Електроепіляція в домашніх умовах все частіше викликає інтерес серед жіночої половини населення, тому багато виробників прагнуть перетягнути ковдру на свою сторону і випустити більш досконалий апарат. Серед великого різноманіття існуючих моделей можна виділити лідируючу трійку:

 1. DepilPlus 13, що випускається іспанською компанією «Росс» спільно з вітчизняним виробником «Всесвіт краси». Цей апарат вважається одним з найбільш універсальних, так як може працювати у всіх відомих режимах електроепіляції, а також підходить для будь-якого типу волосся. У ньому вже встановлені 123 програми за замовчуванням, які базуються на параметрах шкіри і волосся, і ще 527 можна настроїти самостійно. До того ж він оснащений контролем часу впливу і дозволяє новачкові швидше звикнути до технології.Однак цей апарат більше схожий на професійний, багато хто відмовляється від його покупки з-за високої вартості, яка може починатися від 5400 доларів.
 2. Джміль-1000 від вітчизняного виробника Scopula є досить простим у використанні і економічним, його вартість коливається в районі 30000 рублів від виробника. До апарату додається детальна інструкція, вивчивши яку можна легко позбавлятися від небажаних волосся без ускладнень.
 3. ЕХВЧ-20-МТУЗІ, що випускається вітчизняною компанією під торговою маркою ЕХВЧ МЕДСЕН. Цей прилад призначений для електроепіляції по флеш-методом. Він оснащений налаштованим таймером, який буде допомагати новачкам при проведенні процедури. Ціна на цей прилад починається від 30000 рублів.

Як проводити електроепіляцію самостійно

Електроепіляція в домашніх умовах, як і в професійному косметологічному кабінеті, припускає проникнення голки до кореня волоса, а це значить, що буде порушений шкірний покрив. Відчуття при цьому, як правило, дуже болючі, тому необхідно заздалегідь придбати анестезуючу речовину. Найчастіше використовується крем «Емла», також можна використовувати Лідокаїн. Обраної анестезією потрібно за годину до процедури обробити ділянку, який ви збираєтеся епіліровать.

Порада: якщо ви в перший раз проводите електроепіляцію самостійно, краще спочатку потренуватися на невеликій непомітній ділянці. Це займе менше часу, а якщо виявляться побічні ефекти, вони будуть не видно стороннім.

Після закінчення години потрібно змити залишки анестезії за допомогою спирту, це дезінфікує поверхню і не дозволить бактеріям проникнути в шкіру, викликавши інфекцію. Також потрібно протерти спиртом або іншим антисептиком голку-електрод, навіть якщо ви жодного разу не використовували її.

Потім відбувається безпосередньо видалення волосся. Голка вводиться в шкіру до кореня волоса, потім на приладі натискається кнопка, яка запускає електричний струм по електроду. Зазвичай домашні электроэпиляторы оснащені таймером, тому, коли підійде час виймати голку, ви почуєте звуковий сигнал або відчуєте вібрацію. Після цього треба видалити відмерлий волосок з допомогою пінцета і повторити процес на наступному волосині.

Коли ви закінчите процедуру, ви помітите почервоніння і припухлість шкіри, не варто лякатися, це нормальна реакція шкіри на процес. Через кілька днів вона знову повернеться в звичайний стан. Повторювати процедуру потрібно не менш ніж через 3 тижні і не пізніше ніж через 2 місяці після попередньої. В середньому після 4 – 12 сеансів ріст волосся на обробленій ділянці припиняється на кілька років.

Існуючі протипоказання

Електроепіляція як в салоні, так і в домашніх умовах підійде не кожному, вона має ряд обмежень, які потрібно враховувати до проведення процедури. Її не можна проводити при наявності таких протипоказань:

 • вагітність і період лактації;
 • цукровий діабет;
 • варикозне розширення вен при епіляції ніг;
 • татуювання, родимки, відкриті пошкодження оброблюваної області;
 • психічні відхилення;
 • серцево-судинні захворювання;
 • наявність електронних імплантатів;
 • вік до 17 років;
 • онкологічні захворювання;
 • дерматологічні захворювання в області проведення процедури;
 • схильність організму до утворення келоїдних рубців;
 • період менструацій, якщо епіляція проходить в зоні бікіні;
 • алергія на компоненти анестезії або метал, з якого виготовлена голка.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *