Як застосовується дурман трава для видалення волосся

Гладенькі, без єдиної волосинки, ніжки є мрією будь-якої жінки. 

Однак більшість представниць слабкої статі страждають від зайвої рослинності на тілі. Процедура епіляції досить болюча, викликає пошкодження верхнього шару шкіри і поява врослого волосся.

Її доводиться робити часто, оскільки нові волосинки відростають з неймовірною швидкістю. Не маючи можливості зробити вчасно епіляцію, пані сильно нервують, соромлячись свого тіла. Тому засіб, здатний видалити зайве волосся, буде знахідкою для будь-якої з них.

Властивості рослини

Дурман належить до роду пасльонових і містить отруйні речовини. Він здатний викликати сильне отруєння. Отруїлася дурманом людина не здатна розрізняти реальність і власну фантазію. Він може вести себе непередбачувано і агресивно. Отруєння позначається не тільки на його душевному стані, але і на фізичному.

Небезпечні для здоров’я компоненти дурману виявилися здатними виліковувати багато хвороб, і активно застосовуються фармацевтами для виготовлення лікарських препаратів.

Знайшло своє застосування рослина і в косметології. У народній медицині використовується дурман трава для видалення волосся. В ній містяться отруйні речовини руйнівно діють на волосяний сосочок, який контролює стан і зростання волосся. При регулярному місцевому застосуванні дурману клітини волосяного сосочка гинуть. Коли він атрофується, випадає волосся назавжди.

Але результат не проявляється миттєво. Спочатку зростання небажаних волосся сповільнюється, вони стоншуються, втрачають еластичність і ламаються. З часом волосся перестає рости зовсім. Для отримання стійкого результату препарати дурману рекомендують застосовувати кілька місяців. Як використовується дурман трава для видалення зайвої рослинності?

Олійна настоянка рослини

Масло дурману являє собою концентровану витяжку з дурману звичайного на олійною основі. Має блідо-жовтий колір і неприємний запах. Не містить ароматизаторів, барвників, консервантів та інших добавок.

Готують продукт, наполягаючи подрібнене насіння рослини на олії. У промисловому виробництві зазвичай використовують масло виноградних кісточок.

Олійна настоянка дурману продається в аптеках. Самостійно її приготувати складно і небезпечно для здоров’я, так як можна отруїтися парами отруйної рослини.

Для посилення дії препарату, перед його використанням необхідно провести процедуру епіляції. При видаленні волосся з коренем забезпечується доступ засобу до місця його впливу — волосяного сосочку. Під час курсу застосування засобу епіляцію слід повторювати в міру необхідності, раз у 2-4 тижні. Несвоєчасна епіляція знизить ефективність препарату.

Наносити олію з трави дурману досить одного разу на добу. Його втирають в шкіру в проблемних зонах з допомогою ватного тампона або шматочка бинта. Наносити руками засіб не рекомендується, щоб мінімізувати контакти зі шкірою.

Бажано робити процедуру перед сном. Для запобігання дотику кошти з білизною, одягом та іншими частинами тіла, необхідно дочекатися, поки масло дурману повністю вбереться.

Якщо застосовувати масло для видалення волосся регулярно, не пропускаючи жодного дня, результату вдасться досягти швидше.

Залежно від індивідуальних особливостей структури волосся, курс застосування може коливатися від 7 до 12 місяців. Вже через 2-3 місяці регулярного застосування рослинність буде відновлюватися набагато повільніше, дозволяючи робити епіляцію все рідше і рідше.

Відгуки свідчать про здатність препарату позбавити від небажаного волосся назавжди вже через декілька місяців застосування.

Запобіжні заходи

Оскільки рослина є дуже отруйним, необхідно дотримуватись обережності при його застосуванні.

Людям з психічними та дерматологічними хворобами (гнійники, рани, садна), захворюваннями серцево-судинної системи, вагітним і годуючим жінкам, дітям до 14 років використовувати масло дурману навіть в косметичних цілях заборонено.

Перед першим застосуванням препарату необхідно переконатися у відсутності небажаної реакції на нього. Для цього невелику кількість масла наноситься на маленьку ділянку шкіри в непомітному місці. Якщо на обробленій ділянці не з’явилося жодної реакції, засіб можна застосовувати.

Використовуючи масло з трави дурману, слід строго дотримуватися дозування. Нанесення засобу на мокру шкіру допоможе знизити кількість без зниження ефективності.

Обробляти шкіру потрібно в добре провітрюваному приміщенні. Після нанесення і всмоктування препарату, кімнату треба додатково провітрити.

При появі перших ознак отруєння — розширення зіниць, підвищення пульсу, спрага, сухість у роті і неприємні емоційні зміни — засіб потрібно скасувати.

Рекомендується проконсультуватися з лікарем перед застосуванням дурману.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *