Як використовують воскові смужки для депіляції зони бікіні

Наявність темних волосся по лінії нижньої білизни, на лобку, внутрішній поверхні стегон (все це в сукупності називається зоною бікіні) є у переважної більшості жінок, ось тільки далеко не всіх це влаштовує. 

Тому так актуальні способи інтимної епіляції в цій області, особливо напередодні пляжного сезону – адже більшість сучасних купальників не можуть повністю закривати цю зону.Бритва і інше грубе видалення волосся часто ведуть до подразнень, які виглядають чи більш естетично, ніж недоглянуті волосся, тому популярним способом депіляції в домашніх умовах є воскові смужки.

Як вибрати якісні смужки

Зона бікіні характеризується високою чутливістю, причому не тільки в плані больових відчуттів – потрапляння якого-небудь алергену через поверхню шкіри в цій області значно простіше, ніж де-небудь на тілі. Саме тому багато впливу, в тому числі: гоління, вищипування волосся, епіляція — здатні призводити до почервоніння і свербіння. Також, якщо підібрати неякісні смужки з воском для депіляції, можливо розвиток аналогічних реакцій і тоді всі переваги такого видалення пропадають.Тому треба більш уважно розглянути, які типи смужок на сьогоднішній день використовуються для епіляції зони бікіні в домашніх умовах.

Для початку, всі подібні засоби для видалення волосся діляться на дві великі групи:

  1. Паперові смужки – віск на них, як правило, вже завдано, і вони продаються склеєними по дві. Ці воскові кошти депіляції є одноразовими, в чому полягають їх переваги, так і недоліки. З одного боку, одноразове використання смужки сприяє якнайкращому видалення максимальної кількості небажаної рослинності, але з іншого – великий їх витрата може значно «бити по кишені».
  2. Тканинні смужки – більш універсальні кошти на бавовняній основі. Можуть продаватися з уже нанесеним шаром воскового речовини (як їхні паперові аналоги), так і в наборі з воском. У деяких випадках такі відрізки тканини і віск продається окремо, що з урахуванням можливості їх багаторазового використання найбільш економічно доцільно.

В основному при обробці зони бікіні перевагу віддають паперових смужок, так як їх можна легко нарізати на відрізки необхідної довжини і ширини, а також це просто зручніше в побуті. Але не виключено застосування і тканинних аналогів – в цьому питанні дівчина може самостійно визначити, які варіанти будуть для неї краще.

Наступним критерієм вибору кращого засобу для інтимної епіляції буде тип воску і додаткових присадок в ньому. У цьому питанні, в принципі, можна довіритися виробнику – будь-яка більш-менш серйозна фірма по виробництву воскових коштів для видалення волосся виробляє смужки спеціально для використання в зоні бікіні. Структура волосся і шкіри в цій області має свої особливості і значно відрізняється від зони ніг, пахвових западин або особи, що вимагає наявності певних «родзинок» у складі воскових смужок.Крім того, багато виробників створюють засоби, які будуть найбільш ефективні при тому чи іншому типі шкіри – це теж можна враховувати при виборі смужок для депіляції бікіні.

Виходячи зі своїх переваг, дівчина може вибрати засіб з приємним і ніжним ароматом – досить багато воскових засобів містять у собі спеціальні парфумерні присадки. Але чим більше додаткових і допоміжних речовин буде у складі воскової смужки, тим більше ймовірність, що епіляція призведе до розвитку алергії або подразнення шкіри в зоні бікіні. Це ж відноситься до засобів, які містять у собі різноманітні екстракти лікарських трав і інші речовини – будь-який з цих компонентів може виявитися алергеном.

В ідеалі, для того щоб відмести ризик алергії, можна після вибору засобу провести останній етап його перевірки – відрізати невеликий ділянку смужки і приклеїти на внутрішню поверхню передпліччя на кілька хвилин. Якщо через добу після цього на вказаній ділянці не виникне почервоніння, висипи або свербежу – його можна використовувати.

Як проводити депіляцію

Використовувати в домашніх умовах спеціальні воскові кошти депіляції необхідно лише після особливої підготовки шкіри в області бікіні. Багато негативні відгуки обумовлені як раз недотриманням правил цієї процедури, в результаті чого вона ставала дуже болючою, не до кінця проводилося очищення шкіри, що могло викликати поява врослого волосків. У той же час, якщо користуватися смужками правильно і старанно до неї готується, то епіляція стає менш болючою, ніж її описують, і ефект від неї зберігається набагато довше.

Для початку необхідно підготувати засоби для депіляції – воскові смужки. Треба нарізати їх на вузькі смужки для поступового видалення волосся із зони бікіні, їх довжина повинна відповідати розміру області по лінії росту волосся, а ширина індивідуальна – чим вони вже, тим менш болючим буде епіляція. Але це вже залежить від бажання самої дівчини – кому-то краще видалити все волосся з лобка одним махом, а хтось буде робити це вузькими смужками в 3-4 заходу.Також під рукою повинні бути дитяча присипка або тальк, спеціальні серветки для видалення залишків воску з шкіри (зазвичай йдуть в комплекті з смужками) і заспокійливий крем. Після цих приготувань переходять безпосередньо до процедури ваксінг:

  1. Для початку на поверхню шкіри у області бікіні накладають теплий компрес з відвару ромашки або просто приймають ванну – розпарювання шкіри полегшує видалення волосся. Але це також індивідуальна думка – деякі дівчата вказують, що після банних процедур депіляція стає просто нестерпним.
  2. Після цього можна прийняти заходи для знеболювання. Найбільш популярними в домашніх умовах є методи охолодження шкіри за допомогою міхура з льодом, аплікаційна анестезія кремом Емла або розчином лідокаїну. Для її проведення необхідно втерти анестезуючий засіб у шкіру і щільно покрити область харчовою плівкою на 15-20 хвилин. Після цього плівка прибирається, а шкіра ретельно очищається від залишків анестетика, висушується і присипається тальком або дитячою присипкою.
  3. Нарізані воскові смужки по одній спочатку 2-3 хвилини розігрівають між долонями і потім розділяють їх, отримуючи два листка з нанесеним воском. По напрямку росту волосся (в даному випадку – зверху вниз) проводиться наклеювання цих листків на поверхню шкіри з волосками, довжина яких повинна складати 1-2 мм. Важливо якомога щільніше притиснути смужку для найкращого контакту з волосками.
  4. Різким рухом на видиху (це зменшує больові відчуття) необхідно зірвати смужку, тримаючи її за нижню частину і рухаючись проти росту волосся (знизу вгору).
  5. Після такої обробки всієї області необхідно видалити, при необхідності, залишки воску з поверхні шкіри спеціальними серветками і нанести заспокійливий або відновлюючий засіб, наприклад, Пантенол.

При відсутності спеціальних серветок або лосьйону для видалення слідів воску не варто намагатися змити його водою – це лише погіршити ситуацію. Краще прибрати його підігрітим до 40 — 45 градусів соняшниковим маслом або жирним кремом.

Як бачимо, видалення волосся в домашніх умовах не представляє собою такої величезної проблеми, а якщо правильно користуватися восковими смужками, то епіляція стає не тільки ефективної, але і менш болючою. Саме цим пояснюється той факт, що депіляція восковими смужками стала найбільш поширеною при роботі в зоні бікіні в домашніх умовах.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *