Як видалити волосся марганцівкою

Наскільки марганцівка ефективна для видалення волосся, цікавить багатьох жінок.

Такий спосіб позбавлення від небажаної рослинності використовувався ще зовсім недавно. Однак у наші дні до нього вдаються дедалі рідше.

І це цілком зрозуміло, оскільки процедура складна і може супроводжуватися побічними ефектами.

Як це працює

Невідомо, хто першим придумав використовувати перманганат калію проти виведення небажаного волосся на тілі. Однак досить багато випробували метод на собі.

Дія речовини базується на наступному принципі. Марганцівка відноситься до групи сильних окислювачів. При впливі на волосся вона негативно позначається на їх структуру і розвитку волосяних цибулин. Починають відбуватися руйнівні процеси, що погіршує ріст волосся і випалює коріння.

Вже після перших процедур можна помітити видимий ефект: волосся стають набагато світліше, тонше. При багаторазовій обробці вони зовсім випадають, а цибулини руйнуються. В результаті не з’являється нових волосків.

Марганцівка для депіляції однаково впливає і на м’які і жорсткі волоски. Тому використовується для видалення будь-якої небажаної рослинності.

Як провести процедуру

Видалення волосся марганцівкою здійснюється наступним способом. Попередньо необхідно приготувати розчин марганцю. Для цього невелика кількість речовини (на кінчику ножа) додається в склянку з теплою водою. Склад потрібно ретельно перемішати до повного розчинення крупинок. Розчин відстоюють, ще раз перемішують. Потім витримують деякий час до осідання частинок на дно. Undissolved кристалики не повинні потрапити на шкірні покриви, так як буде опік.

Далі суміш виливають у ємність, де буде проводитися процедура. При цьому потрібно стежити, щоб частинки речовини залишилися в склянці. Можна процідити склад, що зводить до нуля ризик потрапляння крупиць в суміш. Далі в ємність додають воду до отримання добре пофарбованого, але прозорого розчину.

Тепер можна приступати до своєрідної домашньої депіляції. Існує кілька методів позбавлення від небажаних волосків за допомогою марганцівки. Вибір залежить від того, яка область буде піддаватися процедурі.

Для обробки зони бікіні використовуються парові ванночки. Такий спосіб не дуже ефективний, проте безпечний для слизових оболонок. Для проведення процедури розчин перманганату калію вноситься в гарячу воду. Тривалість одного сеансу становить 25 хвилин. Здійснювати маніпуляції слід кожен день до зникнення небажаних волосків.

Локальні ванни застосовуються для обробки рук і ніг. В даному випадку можна приготувати більш міцний розчин, а тривалість сеансу зменшити до 20 хвилин. Проводиться процедура дуже просто: в ємність з складом опускаються руки або ноги і витримуються певний час.

Допускається і занурення в розчин всього тіла. Для цього засіб замішується у ванні, занурюються на 25-30 хвилин. Волосся на голові рекомендується захистити за допомогою спеціальної гумової шапочки.

І ще один спосіб — припікання. В даному випадку використовується концентрований розчин, який замішаний у склянці. За допомогою ватного диска або палички склад наноситься на окремі волоски. Розчин змивати не треба.

Багато радять проводити процедури з марганцівкою після виконання звичайної депіляції. У цьому випадку речовина швидше проникає в більш глибокі шари, забезпечуючи швидкий результат.

Переваги і недоліки

Припікання волосків марганцівкою має свої переваги і недоліки. До позитивних сторін належать:

 1. Висока ефективність і тривалість результату. Вдається видалити волоски і на дуже тривалий час.
 2. Низька вартість процедури.

Це основні достоїнства процедури. Однак недоліків набагато більше. Крім того, ні лікарі, ні косметологи не радять вдаватися до такої процедури. Пояснюється це тим, що марганцівка для видалення волосся є досить агресивною речовиною і може негативно позначитися на стані жінки.

Недоліки:

 1. При сильному впливі відбувається пересушування шкірних покривів і слизових оболонок.
 2. Неприпустимо використання для депіляції особи.
 3. При попаданні на шкіру нерастворившихся кристалів утворюється хімічний опік.
 4. Після проведення процедури на шкірі і в ванні залишається наліт відповідного кольору.
 5. Тривалий курс. Позитивного результату можна домогтися тільки після проведення 10-15 процедур.

Якщо все-таки вирішено скористатися марганцівкою для видалення волосся, то рекомендується попередньо порадитися з лікарем. Особливо якщо є які-небудь проблеми зі здоров’ям.

Рекомендації

Щоб досягти максимального ефекту від процедури, рекомендується скористатися наступними порадами:

 1. Проводити сеанси депіляції після прийняття душу, так як пори розширені і можна досягти більш високих результатів.
 2. Після процедури шкіру обов’язково потрібно обробляти поживними або зволожуючими кремами.
 3. Якщо після проведення процедури спостерігається лущення шкіри, свербіж, з’явилося подразнення або почервоніння, то від використання марганцівки варто відмовитися.
 4. Використовувати перманганат калію рекомендується в холодну пору року (при депіляції видимих ділянок шкіри). Від складу на шкірі залишається видимий наліт, від якого не вдається позбутися тривалий час.

Наприкінці варто сказати, що даний спосіб видалення небажаних волосків є тривалим і трудомістким процесом. Тому не варто чекати перших результатів після початкових стадій. Від світлого волосся вдасться позбутися швидше, ніж темні. У другому випадку, швидше за все, доведеться провести повторний курс, приблизно через 2-3 тижні.

Ті, хто витримали таку процедуру, як епіляція з марганцівкою, повністю, залишають тільки позитивні відгуки.

Іноді можна почути, що відбувається видалення волосся назавжди. Звичайно, з часом рослинність з’являється знову, але колір волосся світліший і їх кількість значно менша.

І якщо вирішено скористатися цією процедурою, слід бути обережним: сеанс не повинен проводитися більш тривалий час, ніж належить. І при мінімальних відхиленнях курс відразу ж слід перервати.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *