Як вибрати цукрову пасту для шугарінга

Вирішили дізнатися, що таке шугарінг, але не можете вибрати пасту?

 Щоб процедура для Вас була максимально комфортна, дотримуйтесь наших порад по вибору пасти…

Перше питання, яке задає собі майстер, який вирішив освоїти шугарінг, це «Яку пасту для шугарінга вибрати?».

І якщо ще п’ять років тому вибір був невеликий, то зараз на ринку з’являються все нові і нові бренди. Як же не помилитися і купити пасту для шугарінга, яка дозволить належно оцінити всі переваги шугарінга перед іншими способами епіляції.

Почати варто з вибору виробника.

1.На що звернути увагу, крім красивої упаковки і привабливої рекламного опису продукту?
Перш за все прочитайте склад продукту, який у відповідності з російським законодавством виробник зобов’язаний вказати на упаковці. До речі, вся продукція іноземного виробництва повинна бути забезпечена наклейкою російською мовою з зазначенням складу. Якщо такої наклейки немає, то продаж такої продукції на території РФ протизаконна.

Професійна цукрова паста для шугарінга ПОВИННІ МІСТИТИ наступні компоненти:

  • Вода (Aqua)можливі варіації «вода, що пройшла спеціальну очистку», «дистильована вода» і т. п. Суті це не змінює. Вода у складі пасти для шугарінга повинна бути.
  • Лимонний сік (сік лимону, лимонна кислота, Citric Acid) кислота є необхідною компонентів для нормального протікання хімічної реакції, в результаті якої цукор розпадається на сахарозу, фруктозу і глюкозу, і цукрова паста набуває свої властивості – здатність міцно захоплювати волосок, не травмуючи шкіру.

Деякі виробники не вказують цей компонент у складі своєї продукції, і навіть підкреслюють, що в складі їх пасти немає кислоти, а значить така паста більш дбайливо впливає на шкіру. На доказ того, що кислоти в пасті немає, вони навіть пропонують провести тест з лакмусовим папірцем, який недвозначно свідчить про нейтральність пасти для шугарінга. У цьому твердженні є правда, а є не зовсім правда.
Давайте спробуємо розібратися:
Правда: цукрова паста нейтральна по своєму складу (тобто середовище не кислотна і не лужна).
Заміряйте рівень кислотності цукрової пасти з допомогою добре знайомої нам ще зі шкільних часів лакмусового папірця. Ви побачите, що у будь-якій промислово виробленої пасти для шугарінга рівень кислотності буде близький до нейтрального (продукт, зварений будинку в каструльці, а також кустарно виготовлений народними умільцями не в рахунок – там рівень кислотності взагалі непередбачуваний і раз на раз не приходиться).
Причому нейтральна кислотність буде характерна як для пасти, серед компонентів якої зазначений лимонний сік, так і для тієї, яка «не містить кислоти». Чому так сталося? Справа в тому, що в процесі виробництва лимонна кислота повністю нейтралізується. Але без додавання кислоти виробничий процес неможливий.
Отже, виробники, які стверджують, що вони виробили продукт без додавання лимонної кислоти (або лимонного соку), кажуть «не зовсім правду».

  • Цукор о, ось тут починається найцікавіше!

Як свідчить шкільний курс хімії, під впливом високої температури і високого тиску цукор розпадається на сахарозу, фруктозу і глюкозу. Деякі виробники стверджують, що в їх складі пасти не міститься цукор, а міститься фруктоза, яка забезпечує найкраще зчеплення з волосками і більш чисте видалення волосся. І знову правда і неправда в одному флаконі.
Правда в тому, що фруктоза у складі пасти дійсно міститься. Якби її там не було, то паста була б просто нездатна видаляти волоски, так як цукор як такої не володіє необхідною «липучестью».
Неправда в тому, що це унікальна властивість саме якоїсь конкретної торгової марки. Будь-яка паста для шугарінга (ми знову говоримо про промислово вироблених пастах, про склад кустарних продуктів ми можемо тільки здогадуватися) містить у своєму складі фруктозу. Але фруктоза ця виходить в процесі виробництва в результаті хімічної реакції. А початковим продуктом був цукор. Тому мають рацію і ті, хто пише в складі «фруктоза», і ті, хто вказує «цукор».
Ось в принципі і всі компоненти, які ЗОБОВ’ЯЗАНІ бути у складі цукрової пасти.

Що ще МОЖЕ БУТИ в складі:

Ефірні оліїв дуже низькій концентрації. Висока концентрація ефірних олій може бути неприйнятна для шкіри, схильної до алергічних реакцій, низька ж концентрація надає пасті легкий ненав’язливий приємний аромат і ніяк не впливає на стан шкіри.
Вітаміниможуть бути або не бути в складі, на властивості пасти це ніяк не впливає. Єдине, про що потрібно пам’ятати, це те, що штучно синтезовані вітаміни (особливо групи B) часто викликають алергічну реакцію.А ось те, чого у складі пасти для шугарінга НЕ ПОВИННО БУТИ:
Консерванти, в тому числі харчові – вони просто не потрібні, оскільки паста для шугарінга, вироблена з дотриманням технології, не псується протягом мінімум трьох років. Якщо ж виробник вказує у складі консерванти, та ще й підкреслює, що його продукція безпечна завдяки цим консервантам, значить з дотриманням технології у такого виробника не все так добре, як хотілося б.
Барвники паста для шугарінга може мати колір від блідо-жовтого до бурштинового. Якщо придбана Вами паста має рожевий або зеленуватий колір, містить в складі блискітки, знайте, тут не обійшлося без штучних барвників, від яких нічого гарного Ви не отримаєте.
Ароматизаторивикористовуються деякими виробниками для надання пасті для шугарінга різних ароматів. Добре, якщо використовуються високоякісні ароматизатори в помірних кількостях. Набагато гірше, коли виробник для додання сильного незабутнього аромату додає дешеві синтетичні віддушки. Насправді паста для шугарінга сама по собі володіє приємним легким карамельним ароматом, тому необхідності використовувати ароматизатори немає.І ще кілька слів про сертифікації пасти для шугарінга і її відповідності різним ГОСТам і ТУ.
З 1 січня 2010 на території РФ був прийнятий закон, що скасовує обов’язкову сертифікацію косметичної продукції. У відповідності з цим законом, ніяких сертифікатів відповідності на косметичну продукцію, призначену як для домашнього, так і для професійного застосування не потрібно.
Прийняття цього закону було пов’язано з тим, що на багато видів косметичної продукції, фактично існуючі на ринку, Держстандартів і технічних умов (ТУ) просто-напросто не існувало. Сертифікуючі органи щодня стикалися з ситуацією, коли у них не було стандартів, яким повинна була відповідати представлена виробниками та імпортерами продукція.
Так, наприклад, досі не існує ніяких Гостів на пасту для шугарінга. «Як же так, — скажете ви, — я ж своїми очима бачила, що у деяких виробників на упаковці вказано ГОСТ». В даній ситуації значущим виявляється те, що ГОСТ вказаний на упаковці. І якщо ввести номер цього Госту в будь-який пошуковик в інтернеті, то з’ясується, що цей ГОСТ встановлює вимоги в упаковці косметичної продукції, і ніякого відношення до вмісту цієї упаковки не має.

Отже, з вибором виробника ми більш-менш розібралися. Але кожен серйозний виробник пропонуєкілька різних паст для шугарінга. Деякі виробники дають своїм паст романтичні назви (гавайська, середземноморська тощо), інші вказують на об’єктивні характеристики пасти (дуже м’яка, середня, ультра-м’яка, щільна, нормальна), треті вказують, для яких волосся призначена паста (для жорстких волосся, для пушкового волосся, для світлого волосся), четверті ж називають техніку роботи основним фактором для вибору тієї чи іншої щільності пасти (наприклад, для мануальної техніки, для ручної роботи, для бандажної техніки).

2. Як починаючому майстрові вибрати потрібну пасту?
Для початку визначимо, чим відрізняються між собою різні види пасти. А відмінність між ними полягає в різній кількості рідини. Саме завдяки різним вмістом води деякі пасти виявляються більш пластичним і м’яким, ніж інші.
Чим більше води в пасті, тим вона м’якше, пластичніше, і тим при більш низькій температурі вона починає плавитися і прилипати до тіла і волоскам.
Отже, м’яка паста буде працювати при більш низькій температурі, а більш тверда – при більш високій.
«При більш високій температурі чого?» — запитаєте Ви. А все, що стикається з пастою: рук майстра, тіла клієнта, повітря в приміщенні.
І найбільше з пастою взаємодіє майстер. Отже, саме температура рук майстра повинна бути визначальною при виборі тієї або іншої пасти. Чим гаряче руки майстра, тим щільніше пасту слід вибирати, чим холодніша руки майстра – тим м’якше використовувана паста.
Також враховуйте температуру тіла клієнта, особливо те, що на різних ділянках тіла температура може відрізнятися на 1-2 градуси. Так руки і ноги будуть помітно холодніше, ніж, наприклад, пахвові западини і шкіра в зоні бікіні. Отже, для видалення волосся на руках і ногах ми будемо вибирати більш м’яку пасту, ніж для видалення волосся в пахвових западинах або зоні бікіні.
За аналогією вибираємо пасту в залежності від температури повітря в приміщенні, де Ви проводите процедуру. Згадуємо основне правило «Чим гарячіше, тим щільніше паста». Значить для добре кондиціонованих приміщень ми будемо вибирати більш м’які пасти, а для жарких приміщень – більш щільні.

3.Що ще може вплинути на вибір пасти?
Техніка роботи. Як правило, сама м’яка пасти в лінійці призначена для роботи з допомогою бандажа або шпателя, більш щільні пасти – для роботи руками.
Жорсткість волосся впливає на вибір пасти в найменшій мірі. Як правило, пушкове волосся зручніше видаляти більш м’якими пастами, жорсткі волоски краще видаляються щільними пастами.

Якщо Ви ніколи не працювали з пастою для шугарінга і не знаєте, яку пасту вибрати, ми рекомендуємо Вам зупинити свій вибір на наборах, наприклад, на Маленькому наборі для шугарінга Cannaan або Міні-набір для шугарінга Gloria.
В таких наборах міститься паста різної щільності, і спробувавши кілька різновидів пасти, Ви легко зможете вибрати найбільш підходящу для Вас особисто.
До речі, пасти різної щільності можна змішувати між собою для отримання проміжної щільності. Наприклад, змішавши в різних пропорціях м’який і щільний пасти, Ви без праці отримаєте середню.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *