Як вибрати щільність пасти

Як починаючому майстрові вибрати потрібну пасту?

Для початку визначимо, чим відрізняються між собою різні види пасти.

А відмінність між ними полягає в різній кількості рідини.
Саме завдяки різним вмістом води деякі пасти виявляються більш пластичним і м’яким, ніж інші.

Чим більше води в пасті, тим вона м’якше, пластичніше, і тим при більш низькій температурі вона починає плавитися і прилипати до тіла і волоскам. Отже, м’яка паста буде працювати при більш низькій температурі, а більш тверда – при більш високій.

«При більш високій температурі чого?» — запитаєте Ви. А все, що стикається з пастою: рук майстра, тіла клієнта, повітря в приміщенні.

І найбільше з пастою взаємодіє майстер.

Отже, саме температура рук майстра повинна бути визначальною при виборі тієї або іншої пасти. Чим гаряче руки майстра, тим щільніше пасту слід вибирати, чим холодніша руки майстра – тим м’якше використовувана паста.

Також враховуйте температуру тіла клієнта, особливо те, що на різних ділянках тіла температура може відрізнятися на 1-2 градуси. Так руки і ноги будуть помітно холодніше, ніж, наприклад, пахвові западини і шкіра в зоні бікіні. Отже, для видалення волосся на руках і ногах ми будемо вибирати більш м’яку пасту, ніж для видалення волосся в пахвових западинах або зоні бікіні.

За аналогією вибираємо пасту в залежності від температури повітря в приміщенні, де Ви проводите процедуру. Згадуємо основне правило «Чим гарячіше, тим щільніше паста». Значить для добре кондиціонованих приміщень ми будемо вибирати більш м’які пасти, а для жарких приміщень – більш щільні.

Що ще може вплинути на вибір пасти?

Техніка роботи. Як правило, сама м’яка пасти в лінійці призначена для роботи з допомогою бандажа або шпателя, більш щільні пасти – для роботи руками.

Жорсткість волосся впливає на вибір пасти в найменшій мірі. Як правило, пушкове волосся зручніше видаляти більш м’якими пастами, жорсткі волоски краще видаляються щільними пастами.

Якщо Ви ніколи не працювали з пастою для шугарінга і не знаєте, яку пасту вибрати, ми рекомендуємо Вам зупинити свій вибір на наборах, наприклад, на Маленькому наборі для шугарінга Cannaan або Міні-набір для шугарінга Gloria В таких наборах міститься паста різної щільності, і спробувавши кілька різновидів пасти, Ви легко зможете вибрати найбільш підходящу для Вас особисто.

До речі, пасти різної щільності можна змішувати між собою для отримання проміжної щільності. Наприклад, змішавши в рівних пропорціях м’який і щільний пасти, Ви без праці отримаєте середню.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *