Як вибрати помаду для губ?

А чи знаєте ви, як вибрати помаду для губ? Якщо немає, то ця інформація саме для вас.

Спочатку необхідно визначити, до якого типу відноситься зовнішність дами. Велику роль відіграють: колір волосся, шкіри та очей. Також важливо навколишнє освітлення.

Володарки прозорої шкіри і світлих волосся є представницями самого ніжного типу зовнішності. Такого типу чудово підійдуть всі м’які рожеві і червоні відтінки, наприклад лососеві або цикламенові. Блакитнооким або зеленооким дівчатам краще вибирати не занадто яскраві тони помади, а приглушено-рожеві. А ось більш насичені кольори, що мають відтінки червоного, більше підійдуть дівчатам з золотисто-карими очима. Тон помади не повинен містити синіх і фіолетових відблисків, інакше природна блідість буде невигідно підкреслена. А ось, до речі, матова помада Kodi Professional підійде багатьом представницям прекрасної статі. Різні відтінки цього косметичного засобу влаштують будь-леді.

Як вибрати помаду блондинкам

Золотистим блондинкам або жінкам з рудим кольором волосся зі смаглявою шкірою варто віддати перевагу теплим рожевим і червоним кольорами помад. Якщо очі світлі, то помада повинна мати фіолетовий відблиск. Якщо ж темні – жовтий або оранжевий. Смаглявий відтінок шкіри вигідно підкреслить зеленуватий колір, який використовується в основі більшості сучасних губних помад.

Як вибрати помаду шатенкам

Шатенкам з жовтуватим відтінком шкіри ідеально підійдуть персикові і теракотові помади. Такого типу зовнішності не варто боятися насичених і глибоких кольорів. Світлі тони краще не використовувати, оскільки вони можуть затьмарити образ. Для власниць світлих очей в помаді повинен бути присутнім блиск насиченого лососевого кольору.

Як вибрати помаду брюнеткам

Пекучим брюнеткам зі смаглявою шкірою чудово підійдуть яскраві рожеві, коричневі, бордові кольори, всі відтінки червоного. Але захоплюватися надто яскравими помадами цього типажу не варто, щоб не виглядати вульгарно. З темним кольором помади особа буде виглядати похмурим і несвіжим.

Як візуально збільшити губи

Також у виборі помади варто враховувати і форму губ. Для того щоб візуально збільшити тонкі губи необхідно використовувати світлу і перламутрову помаду, бажано з блиском. Власницям повних губ краще використовувати натуральні матові тони для додання губам природності.

Освітлення також відіграє велику роль у виборі помади для губ. Чим він яскравіше, тим колір помади повинен бути спокійніше.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *