Як вибрати пасту для шугарінга

Такий вид депіляції, як шугарінг, стає все більш популярним. Робити його можна як в косметичному салоні, так і вдома. 

Багато в чому результат процедури залежить від якісних характеристик цукрової маси. Якщо ви вирішили проводити операцію самостійно, постає питання, як вибрати пасту для шугарінга.

Пасти для шугарінга можуть відрізнятися за складом, щільності, техніці нанесення. Щоб вирішити, яка паста краще підходить вам необхідно визначити свій тип волосся, зону передбачуваної обробки, температурний режим в приміщенні і інші фактори.

Види паст

Цукрові пасти можуть мати різну щільність. При виконанні депіляції вибір щільності складу визначається видом техніки нанесення, зоною обробки і типом волосся.

 • М’яка паста. Має дуже еластичну, тягучу консистенцію, перед нанесенням на шкіру розігрівається. Підходить як для бандажної техніки (з допомогою шпателя), так і для мануальної (ручної). Їй можна видаляти світлі і тонкі волоски.
 • Паста середньої щільності. Застосовується в мануальному типі техніки. Універсальна, можна використовувати на будь-яких ділянках тіла. Видаляє волосся середньої жорсткості.
 • Щільна цукрова паста. Володіє більш високою щільністю, ніж середня, але теж досить еластична. Застосовується для епіляції жорстких волосся на всіх ділянках тіла.
 • Дуже щільна. Використовується при мануальної техніки виконання процедури для обробки чутливих областей тіла.

Склад пасти

Основними компонентами при виготовленні карамельного складу є цукор, вода і лимонний сік. Крім цих інгредієнтів у склад суміші можуть додаватися такі речовини, як фруктоза, мед, патока, ефірні масла, екстракти різних рослин. Ці добавки здійснюють догляд за шкірою, насичуючи її харчуванням і зволожуючи. Вони допомагають эпидермису відновлюватися і знімають роздратування. Окремі компоненти можуть зменшувати зростання волосяного покриву.

Купуючи пасту, обов’язково зверніть увагу на її склад. Якщо в ній містяться консерванти і парфумерні композиції, це означає присутність хімічних речовин. Таку продукцію краще не купувати, зробивши вибір на користь якісного натурального товару.

Додаткові фактори

Перш, ніж почати вибирати пасту в магазині, необхідно врахувати кілька факторів. Вони допоможуть вам визначити, який саме склад вам необхідний.

 • Техніка проведення процесу депіляції. Якщо ви збираєтеся працювати руками, потрібно брати пасту з щільною консистенцією. Для нанесення шпателем підійде м’який тип пасти.
 • Визначте тип вашої шкіри, а також волосся. В залежності від області тіла, тип шкіри може бути різним. Різні ділянки володіють різною чутливістю.
 • Потрібно враховувати температурний режим приміщення, в якому буде проходити депіляція, а також вологість. Чим більш спекотна і волога атмосфера в приміщенні, тим щільніше повинна бути цукрова маса, інакше вона почне танути.
 • Якщо ви новачок і не знаєте, як працювати з пастою, вибирайте щільну консистенцію.
 • Цукрова маса повинна бути виготовлена з натуральних інгредієнтів, без застосування барвників, ароматичних добавок і консервантів.

Вибираємо пасту

Визначивши тип шкіри і волосся на певній ділянці, а також обміркувавши умови проведення депіляції, можна підійти до питання вибору цукрової маси.

Препарат з м’якою консистенцією можна купувати:

 • якщо ви маєте природний світлий колір волосся;
 • якщо у вас в силу природних особливостей холодні руки;
 • ніжна, чутлива шкіра.

Пасту середньої щільності, зважаючи на її універсальності, можна використовувати:

 • для видалення волосків всіх типів;
 • в будь-яких температурних умовах;
 • на будь-якій шкірі, в тому числі чутливого типу.

Щільну цукрову масу вибирайте, якщо:

 • у вас жорстка рослинність темного кольору;
 • від природи гаряча поверхня рук або жарко в приміщенні;
 • припускаєте обробку чутливих ділянок шкіри.

Популярні марки

В даний момент на ринку косметичної продукції можна знайти якісні пасти зарубіжних і вітчизняних виробників.

Cannaan

Продукт виробництва Ізраїлю. Одне з найпопулярніших засобів, які добре себе зарекомендували. Має чотири види консистенції. Легко накладається на шкіру і добре видаляється. Перед застосуванням потрібно розігріти. Підходить для використання новачкам.

Gloria

Вітчизняна паста хорошої якості. Має добавки, що володіють дезінфікують і поживними властивостями. Ментол у складі суміші знижує хворобливість процедури. Має чотири ступеня м’якості.

У лінійку входять продукти, що розрізняються по впливу на різні ділянки тіла. Засіб економічно. Підходить для використання вдома.

Riviere Sucre

Продукт виробництва Франції. Препарат високої якості, виробляє ефект пілінгу. Гіпоалергенний, містить комплекс вітамінів і речовини для зволоження шкіри. Зменшує зростання волосяного покриву. Має три консистенції щільності.

Dolce Vita

Цукрова маса вітчизняного виробника. Економічна, хорошої якості. У лінійці міститься 6 найменувань продукту, які розрізняються по області застосування і складом. Має різні добавки, в тому числі проти росту волосся, доглядають компоненти.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *