Як вибрати кисті для макіяжу?

Останні тренди говорять нам, що косметику легко і просто наносити пальцями. Але макіяж з подіумів важко повторити без хороших інструментів. Як правильно вибрати кисті?

Для природного макіяжу знадобиться базовий набір кистей: для тони, консилера, рум’яна, пудри, тіней. 

Ще зі шкільної лави всі пам’ятають, що найкращі пензлі – з натурального волосу. У косметиці трохи не так. Пухнасті помічники з колонка, соболя, білки або поні ідеально розтушовують косметику, тому підходять для сухих пудрових коштів. Натуральні волокна у таких кистей повинні бути об’ємними: так вони не залишають на обличчі надлишків засобів. Синтетичні кисті навпаки відмінно справляються з кремовими продуктами, рівне розподіляють тональний крем або підводку.На відміну від спонжа вони не вбирають крем, таким чином витрачаючи його економніше.

Скошений пензлик зі штучного ворсу прокрас прямі лінії обличчя і допоможе зробити акцент на вилицях. 

Вона незамінна для промальовування тонких брів або стрілок: повертаючи кисть під різними кутами, можна змінювати товщину і форму ліній. Для тіней також варто вибрати плоский пензлик, яка виконує всі завдання при мінімумі витрат.

Невеликі круглі кисті-кабукі з м’якого ворсу незамінні при змішуванні різних текстур відразу на обличчі і дозволяють регулювати інтенсивність коштів. Рум’яна також наносяться кистю-кабукі або круглою кистю з хвилястого більш щільного ворсу.

Щоб продовжити життя пухнастим інструментів, їх важливо очищати після кожного використання. 

І звичайно, не забувати, що правильно вибрані кисті тільки половина успішного макіяжу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *