Як вибрати кисть для макіяжу

У вашій косметичці немає кистей для макіяжу? Або ви використовуйте одну і ту ж кисть для пудри, і для рум’ян, і тонального засобу? Тоді ми йдемо до вас з порадами професійних візажистів!

Мінімальний набір

У вашій косметичці (якщо ви, звичайно, не професійний візажист) повинні знаходитися: кисті для тонального засобу (плоска кисть або дворівнева пухнаста кисть), рум’ян (вона підійде також для пудри), для губ, для тіней, для підводки (якщо, зрозуміло, сама підводка не має пензлика).

Чистота — запорука здоров’я

Кисті для пудри і рум’ян необхідно промивати кожен день шампунем або милом. А кисті для тіней досить чистити раз на тиждень. Сушіть кисті в горизонтальному положенні, щоб вода стікала не до основи.

Перевірка на міцність

На етапі покупки зверніть увагу на жорсткість кисті: вона не повинна завдавати шкірі дискомфорт. І зрозуміло, волоски не повинні випадати при використанні.

Ворс пензля

Штучні кисті менш вибагливі: вони служать довше і можуть бути використані при нанесенні відразу декількох косметичних засобів. Плюс кистей з природного ворсу — вони більш делікатні у поводженні з чутливою шкірою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *