Як вибрати антицелюлітні обгортання?

Перед майстром при придбанні антицелюлітних обгортань завжди постає безліч запитань, відповіді на які ми постаралися викласти в цій статті

Перед майстром при придбанні антицелюлітних обгортань завжди встає безліч питань:

А яке краще?

Яке обгортання буде найбільш ефективним?

Що більше сподобається моїм клієнтам?

Підійде те чи інше обгортання моїм клієнтам?

І безліч інших.

Давайте розберемося.

Звичайно ж, ринок антицелюлітних засобів розширюється з кожним днем, і у всьому цьому пишноті легко загубитися. Отже, за якою схемою варто вибирати антицелюлітні обгортання?

  1. Склад. Звичайно ж, в першу чергу необхідно звертати увагу на склад. Якщо Ви купуєте засіб, до складу якого входять будь-які речовини, на які може бути алергія у Вашого клієнта (морепродукти, цитрусові тощо) не забувайте про це попереджати.
  2. Діюча речовина. Так, цей пункт виливається сам собою зі складу. Майстер повинен добре знати всі діючі антицелюлітні речовини і розуміти, чим більше їх у складі – тим краще. Подумайте самі, що краще: обгортання на основі кофеїну або обгортання на основі кофеїну, ламінарії і кінського каштана? Але не варто забувати, що якщо Ви купуєте засіб, в якому безліч різних антицелюлітних компонентів, це не означає, що воно повинно бути в арсеналі.
  3. Дія. За типом дії існують гарячі і холодні обгортання. Звичайно ж складом вони будуть відрізнятися, і часом кардинально. Але на відміну від холодного оберывания, гаряче підходить не всім. Але, важливо пам’ятати, що чим більше різних оберываний за курс ми застосуємо – тим краще буде результат, тому в своєму арсеналі майстер повинен мати і той і інший вид обгортань в декількох варіантах. До речі, не завжди розігріваючу обгортання по своєму складу і дії буде краще холодного, частіше навіть навпаки.
  4. Самого кращого засобу не існує. Важливо пам’ятати тільки те, що професійна косметика сильно відрізняється по складу і дії від масової, і, звичайно ж, вона буде краще. Тому варто шукати антицелюлітні обгортання в спеціалізованих магазинах, найчастіше в інтернет-магазинах, а не на прилавках найближчого косметичного магазину.

Сподіваємося, ця стаття пролила трохи світла на тему вибору обгортань від целюліту і тепер з цим завданням Ви впораєтеся на ура!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *