Як роблять мікроблейдінг брів

Назва «мікроблейдінг» в перекладі з англійської означає «тонкі леза».

Сама процедура проводиться майстром вручну. Тому кінцевий результат повністю залежить від професіоналізму виконавця і його акуратності.

Підготовка до процедури мікроблейдінг брів

вищипування брів
Першим кроком до проведення мікробрейдінга є ретельний вибір кольору і форми ваших брів. З урахуванням того, що татуаж не можна змити або витерти в разі невдалого результату, не варто вдаватися в експерименти. Рекомендовані наступні варіанти забарвлення брів в залежності від кольоротипу:

Для блондинок коричневі або сірі тони;

Для рудоволосих мідний або темно-коричневий колір;

Для брюнеток коричневий і сіро-чорний.

Це загальні рекомендації, однак перед процедурою обов’язково необхідно порадитися зі своїм майстром. Справжній професіонал запропонує тон трохи темніше обраного. Пов’язано це з тим, що частина пігменту пропадає в процесі загоєння. Крім того, колір брів згодом змивається. Тому чим він яскравіше на початку, тим довше він буде у вас на бровах.

Після того як колір вибраний, необхідно підготуватися до проведення самої процедури. Рекомендується за пару днів до мікробрейдінга:

Не приймати антибіотики, які блокують пігмент і не дають йому прижитися.

Виключити з раціону алкоголь, що викликає розрідження крові. Якщо цього не зробити, при проведенні мікробрейдінга може сочитися сукровиця, яка зіпсує кінцевий результат.

Заборонено відвідування солярію і пляжу. Через дії ультрафіолету шкіра стане грубіше і не зможе правильно сприйняти вводиться в неї пігмент.

Заборонено вискубувати брови за 2 тижні до процедури. Корекція їх форми проводиться прямо під час мікроблейдінга. Крім того, потрібно точно знати, як ростуть волоски, їх товщину і довжину.

Перед самою процедурою не рекомендується вживати каву і продукти з кофеїном.

Виконувати наведені поради необхідно обов’язково. Справжній професіонал мікроблейдінга нагадає вам про них перед проведенням сеансу.

Процедура мікроблейдінг брів
Як роблять мікроблейдінг брів
Перед початком мікроблейдінга ваш майстер повинен точно знати, який колір брів ви хочете отримати після процедури, якої форми, зі зламом чи ні, чи є у вас дефекти, які ви хотіли б приховати. У свою чергу він запропонує свої варіанти, відштовхуючись від індивідуальних даних.

Після того як всі питання обговорені, олівцем малюється майбутня форма. Це необхідно для того, щоб ви представили, як будуть виглядати ваші брови. Крім того, майстер видалить зайві волоски.

Тепер настає черга дезінфекції. Робоча зона ретельно обробляється дезинфікуючим розчином.

Після цього фахівець робить анестезію околобровной області. Це дозволить позбутися від неприємних і хворобливих відчуттів.

Далі майстер приступає до введення під шкіру пігменту. Для цього використовується спеціальний інструмент, якій є лопаточку, що складається з декількох дуже тонких голок, з’єднаних разом. Під час татуажу майстер контролює глибину введення. Це дозволяє домогтися максимально природного зовнішнього вигляду брів.

Для введення пігменту застосовуються два види техніки:

Манекенів (європейська). Її відрізняють волоски однієї довжини, одного кольору і однієї товщини. Результат: брови — густі і об’ємні, однак поблизу видають штучність.

Східна. При цьому кожна волосинка робиться різної довжини, кольору і об’єму. Результат — повна природність. Однак дана техніка відрізняється складністю, вимагає великої посидючості, тому вона застосовується не скрізь.

По закінченню процедури ваші брови будуть мати злегка припухлі вид. Але через пару годин це пройде.

Повторювати процедури мікроблейдінга необхідно до 5 разів. Це дозволить домогтися потрібного кольору брів.

Після закінчення процесу майстер дасть вам рекомендації по догляду за бровами. Виконувати їх необхідно ретельно. Це дозволить зберегти результат на тривалий час.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *