Як прибрати почервоніння на обличчі швидко

Розрізняють червоність особи постійну і тимчасову.Постійна почервоніння особи, як правило, пов’язана з утворенням сітки розширених судин шкіри на обличчі. Цей косметичний недолік проявляється найчастіше на підборідді, щоках, крилах і спинці носа. Чим довше ці зміни тримаються на шкірі, тим більше почервоніння поширюється, шкіра грубіє.

Щоб з вашого обличчя безслідно зникли почервоніння, намагайтеся якомога менше торкатися до нього. Для чутливої і ніжної шкіри це рівнозначно появі додаткових травмуючих і дратівливих факторів, крім того, відбувається забруднення особи.

Медичний парафін, придбаний в аптеці, розігрійте до в’язкого стану, але щоб він не був надмірно гарячим. Ваткою, намотаною на паличку, акуратно нанесіть його на шкіру. Через двадцять хвилин утворилася корочку парафіну видаліть, а ділянку шкіри змастіть загоюючою вітамінним кремом.

Ще один препарат для усунення почервоніння – це біла косметична глина. Приготуйте з неї сметаноподібної консистенції пасту і нанесіть на шкіру обличчя. Біла глина надає заспокійливу дію. Такий же ефект роблять заспокійливі маски з меду і м’яти.

Можна спробувати зробити маску з рівних частин меленої кориці і меду. Інгредієнти ретельно перемішайте і готову суміш нанесіть на 20 хвилин на почервонілі ділянки шкіри. Ефект помітний відразу. Таку маску для закріплення результату необхідно робити протягом 10 днів.

На шкіру обличчя дуже ефективне вплив роблять маски з огірка. Вони звужують пори, знімають подразнення і зволожують. Ще огірок володіє відмінним розгладжувальним ефектом і допомагає позбавитися від прищів. На дрібній тертці натріть один огірок. Отриману кашку накладіть на обличчя на 20 хвилин, а потім змийте кип’яченою водою.

Використання аспірину – миттєве позбавлення від червоності. Лосьйон для обличчя, який не містить ніяких агресивних речовин, бажано для чутливої шкіри, змішайте з 3 таблеток аспірину. Утворену суміш нанесіть на шкіру на 15 хвилин, а потім змийте теплою водою. Таку маску можна робити два рази на тиждень. Постійна почервоніння обличчя також може обумовлюватись алергією або іншими захворюваннями шкіри — в такому разі потрібна термінова допомога лікаря.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *