Як правильно застосовувати обгортання?

Навіщо взагалі потрібна така процедура?
Як правильно поєднувати різні види обгортань?
Яким шаром наносити обгортання?
Як включити процедуру в будь-який курс?

Останнім часом у салонах краси все більшу популярність знаходять процедури обгортань тіла.

Справа в тому, що дані процедури для клієнта приємні подвійно: він отримує не тільки заряд користі для свого тіла, але ще й може спокійно відпочити і розслабиться протягом 30-40 хвилин. Але не всі майстри здатні правильно застосовувати те чи інше обгортання, в результаті чого часто замість користі можна нанести клієнтові тільки шкоду, салону збитки, а в самому гіршому випадку нанести удар по репутації салону.Щоб цього не сталося майстру необхідно пам’ятати всього кілька простих правил при нанесенні обгортань, тоді від клієнтів не буде відбою!

  1. Чим товще шар обгортання – тим краще?

Так думає не тільки кожен другий майстер-початківець, але і клієнт у цьому впевнений на всі 200%. Насправді це не так. У нашої шкіри є одна цікава властивість: вона вбере в себе рівно стільки, скільки їй потрібно. Якщо Ви нанесете корисне обгортання шаром завтовшки 5см – шкіра, в кращому випадку, вбере корисних речовин із шару в 3-5мм. А що з рештою? А решта нанесене обгортання змивається з шкіри.Але й занадто економити на сировину не варто, адже якщо Ви розподіліть обгортання шаром завтовшки 1мм – користі від такого обгортання для клієнта не буде, а якщо він не бачить користі – то він йде до іншого майстра в інший салон! Тому у всьому потрібно знаходити золоту середину: не варто переборщувати з товщиною шару обгортання, досить покрити оброблювану зону тонким, але ефективним шаром.

  1. Б’є – значить працює?

В сучасному світі людина настільки звикла до відчуттів дискомфорту і болю, що часом без цих відчуттів не уявляє існування. Найчастіше така думка формується у людей і про обгортаннях: якщо я його не відчуваю, значить воно не працює! А між тим існує безліч протипоказань у використанні розігріваючих обгортань. Тому перед проведенням процедури обов’язково необхідно проконсультувати клієнта, запитати, чи є якісь обмеження. У більшості випадків клієнт буде замовчувати про протипоказання, адже красивими хочуть бути всі!У такому випадку потрібно дохідливо пояснити клієнту, що, наприклад, при судинних зірочках або варикозі ні в якому разі не можна застосовувати розігріваючі обгортання. Обов’язково запропонувати альтернативу – якісне холодне обгортання, дія якого буде набагато краще відображатися на зовнішньому вигляді клієнта, ніж дія розігріваючого.

  1. Одне і те ж обгортання за курс – супер ефект?

І знову невірно! Ви коли-небудь пробували їсти одну і ту ж їжу на сніданок, обід і вечеря на протязі декількох днів, скажімо, 2 тижні? А носити з дня в день один і той же наряд? Так ось і наша шкіра, якщо її напихати одним і тим же, швидко пересичується і перестає вбирати корисні речовини в тій же кількості, що і в перші процедури. Тому за курс процедур обгортання необхідно чергувати. Тоді наша шкіра вбере в себе якомога більше корисних і ефект від такого курсу буде набагато помітніше, ніж ефект від курсу із застосуванням тільки одного обгортання.

  1. Чим довше тримаю обгортання – тим краще ефект?

А ось і ні! Не випадково виробник вказує час дії обгортання. Якщо виробник вказав час дії обгортання 40 хвилин, а Ви вирішили залишити клієнта на 2 години, то це Ваше право, але шкірі для вбирання потрібного їй кількості мікроелементів з обгортання потрібно лише 40 хвилин. А що далі? А далі шкіра говорить «Я наїлася!» і починає «перетравлювати» ці мікроелементи, а нові більше не «їсть».Немає нічого страшного і поганого в тому, якщо Ви вирішили залишити клієнта довше, щоб він відпочив краще, але не варто при цьому заявляти клієнту, що «Наше обгортання треба тримати 2 години, щоб ефект був супер-пупер!».

  1. Щоб робити обгортання обов’язково мати електроковдра?

Наявність електроковдри – це індивідуальний вибір майстра або салону. Будь обгортання чудово можна застосовувати як з электроодеялом, так і без нього. Просто з электроодеялом час проведення обгортання скорочується в 2 рази. Але важливо пам’ятати, що не всім клієнтам можна грітися, тому навіть найменша зміна температури за допомогою термоодеяла може доставити йому дискомфорт.

  1. Обов’язково перед процедурою обгортання додатково готувати шкіру?

Цей пункт швидше носить рекомендаційний характер. Справа в тому, що на підготовлену шкіру, тобто заздалегідь очищену і розігріту обгортання буде діяти в рази швидше і краще, ніж на непідготовлену. Тому перед процедурою обгортання ми рекомендуємо провести пілінг або масаж, щоб поліпшити кровообіг і зробити процедуру максимально ефективною. Особливо це стосується антицелюлітних програм.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *