Як правильно вибрати пудру: складаємо алгоритм

Якщо ти досі ігнорувала пудру, тому що на обличчі немає жирного блиску, і хочеться виглядати, як старенька в театрі; то пора задуматися. Сьогодні пудра здатна творити чудеса. Вона може вирівняти колір обличчя і поверхню шкіри, приховати багато недоліків, скоректувати форму обличчя і навіть робити шкіру сяючою. Тепер залишилося тільки дізнатися: як правильно вибрати пудру!

Як вибрати хорошу пудру: визначимося з тим, що маємо

Хороша пудра – це та пудра, яка підходить саме тобі, адже у всіх різна шкіра і проблеми. Тому першим кроком у виборі пудри стане визначення типу шкіри і видів самої пудри.

Видів у пудри досить багато, причому вони виділяються за кількома критеріями. Розберемося з їх достоїнствами і методами їх вибору.

  • Розсипчаста пудра: зручніше інших наноситься, але її не можна носити з собою – вона розсипається. Таку пудру потрібно перевіряти на шкірі. Хороша – лягає рівномірно.
  • Компактна пудра хороша в усіх відношеннях і коштує дорожче. Щоб правильно її вибрати, потрібно плавно опустити на лінолеум з висоти близько 30 сантиметрів. Компакт-пудра не повинна тріскатися і кришитися.
  • Мерехтлива пудра використовується для вечірнього макіяжу. Така пудра в ідеалі повинна мерехтіти рівномірно без всяких згустків.
  • Крем-пудра володіє найкращим маскуючим дією, але складна в нанесенні. В її кращих зразках не буває бульбашок, вона приємна на дотик.
  • Пудра в кульках має різні відтінки кульок, тому дозволяє міксувати потрібні відтінки. У таких пудрах кульки повинні бути рівними, гладкими і одного розміру.

Вибрати тон пудри: зливатися з шкірою

Найкраще пудра виконує функції, якщо наноситься поверх тонального крему. Тоді вона повинна гармоніювати з його відтінком. Зазвичай виробники навіть випускають їх у парі, тон в тон.

Якщо не користуєшся тональним кремом, то пудра може наслідувати кольором шкіри або бути на півтону світліше. Візажисти радять перевіряти пудру, наносячи її на перенісся.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *