Як правильно підібрати макіяж за типом особи

Макіяж – це нанесення на шкіру особи різних видів декоративної косметики для його прикраси і корегування вад.Застосування таких засобів допоможе підкреслити привабливі риси обличчя жінки, зробити її ефективною та чарівною. Для цього необхідно знати основи вибору макіяжу, тобто відповідність зовнішності певного косметичного типу.

До зимового типу стилісти відносять яскравих брюнеток з чорними або темно-коричневими бровами і віями. Шкіра у них світла, частіше бліда, з відтінками порцеляни. Ледь помітний рум’янець. Колір очей відрізняється переважанням холодних відтінків: від блакитних до чорних.

Для зимового типу характерні не рясні, але яскраві холодні тони. Акцент робиться на губи або очі. Порцелянову прозорість особи добре підкреслить світлий відтінок пудри з легким блакитно-рожевим відтінком. Рум’янець повинен бути легким, в тон губної помади. Помада і олівець для губ — яскравих і чітких тонів, в основному рекомендується холодні відтінки рожевого, а також густий вишнево-червоний колір. При цьому косметика для очей повинна бути прозорою, стриманою, зі світло-темними контрастами.

Якщо жінка користується тінями, тут слід виключити строкатість. Краще вибрати біло-рожевий, синій, смарагдовий, фіолетовий або чорний. Представниці зимового типу єдині, хто може до голубуватим відтінком своїх очей додати трохи зелені. Очі при цьому не будуть здаватися заплаканими і червоними. Слід остерігатися жовтої палітри.

До літнього типу відносяться представниці з блідою шкірою рожевого або оливкового кольору і дуже виразними сірими очима з блакитним або зеленим відтінками. Губи зазвичай блідо-рожевого кольору. Характерною рисою даного типу є домінування попелястого кольору волосся, вій і брів.

Літній тип може купатися у фарбах, але вони повинні бути холодних відтінків. Ідеальним варіантом є мерехтливі сріблясті тони як в одязі, так і на століттях і губах. Тіні можуть бути сіро-коричневими, синіми, сливово-синіми, пастельних тонів. Тон для пудри повинен містити блакитно-рожеві і нейтральні світло-бежеві відтінки. Рум’яна — стримуючих холодних тонів, не яскравіше губної помади.

Підходящим варіантом кольору губної помади буде приглушено-рожевий. Контур губ ретельно окреслюється. Представницям такого типу зовнішності небажано віддавати перевагу розмитим, блакитно-рожевим тонам. Прекрасним тут буде поєднання сірого і коричневого відтінків з рожевим, блакитним або червоним.

У представниць весняного типу зовнішності волосся мають світлий відтінок квітів: від пшеничного до каштанового. Вії і брови, якщо і відрізняються від кольору волосся, то на саму малість. Для цього типу характерні світлі очі, шкіра кольору слонової кістки або ніжного персика і яскраво-рожеві губи.

Весняного типу властива природність. Не варто фарбуватися рясно і контрастно. При макіяжі використовуються акварельні, розмиті ніжні відтінки. Тональний крем – рідкий світлих тонів, рум’яна – абрикосового або персикового кольору, помада — м’яких рожевих відтінків. Тіні краще використовувати найбільш світлих тонів: молочні, персикові, сіро-зелені, сіро-сині.

Весняний тип – єдиний, кому можна однаково сильно підкреслити і очі, і губи. Але лінії очей краще виділяти не темним, а білим. Можна експериментувати з кольоровою тушшю. Чудово виглядає, коли вії нафарбовані тушшю того ж кольору, що й очі. Слід уникати холодних лимонних тонів, темних і приглушених фарб. Вони роблять вище обличчя блідим і млявим.

Осінній тип вважається самим теплим і яскравим в порівнянні з попередніми трьома типами зовнішності. Жінка осені завжди руда. Шкіра золотистих або теплих бежевих тонів, найчастіше бліда. Тому в гармонії з рудим волоссям виглядає ще більш ефектно і контрастно. Осінній тип начисто позбавлений природного рум’янцю. Сюди відносяться і блондинки з темними очима.

У розпорядження таких жінок достатню кількість кольорів, але вони повинні бути теплими з переходом в золотистий. Косметика має матовий характер. Базовий тональний крем — світлий і рідкий, рум’яна відрізняються прозорістю. До особі осіннім представницям томатно-червоні або золотисто-помаранчеві кольори в губній помаді. Те ж саме відноситься і до тіней.

Можна не боятися темного кольору, порівняно сильно підводити очі. Але при цьому колір губ повинен бути стриманішим. Якщо ж бажаєте підкреслити губи, відмовтеся від яскравої косметики очей. Чудово виглядають темні очі з блідо-бежевими губами і димчастим макіяжем. Благородним вигляд жінки зроблять губи, обведені жовтувато — червоним олівцем. Слід остерігатися світлого перламутрового, фіолетового, холодних відтінків рожевого або фіолетового.

Здавна природна краса вважається найважливішою в світі. Правильно ж підібраний макіяж тільки допоможе підкреслити її, зробити жінку привабливою і чарівною.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *