Як правильно підготуватися до електроепіляції

Метод електроепіляції відомий давно і з успіхом застосовується для видалення небажаного волосся на тілі.

Дівчат, в перший раз відправляються на процедуру, хвилює питання як підготуватися до електроепіляції, щоб не відчувати болю і щоб добитися хорошого результату. Зробити це досить просто.

Суть процедури

Щоб провести правильну підготовку, треба уявляти собі як відбувається процедура. Електроепіляція полягає у впливі електричного струму на видиму частину волоска і через нього на фолікул. В результаті фолікул гине, і ріст волосини припиняється назавжди. Оскільки в кожен момент часу якась частина волосся знаходиться в сплячому стані або має дуже маленькі розміри, то за один сеанс повністю позбутися небажаної рослинності на тілі не вийде.

Від уміння і сумлінності майстра багато в чому залежить результат процедури, тому ретельно вибирайте салон, в якому будете проводити епіляцію і спеціаліста.

Довжина і колір волосся

Довжина волосків перед епіляцією повинна бути більше 2 мм, тому збривати їх не треба. Вважається, що оптимальна довжина становить 3-4 мм. При дуже маленьких волосках електрода, має форму голки, складно буде потрапляти в фолікул, і ефект від електроепіляції зменшиться. Але довгі волоски відрощувати теж не треба, оскільки вони закривають огляд ділянки шкіри.

Дівчатам, які робили ваксинг, шугарінг або застосовували електричний епілятор, слід утриматися від цих процедур і почекати, поки не проб’ються волоски. Підтримувати шкіру гладкою можна за допомогою бритви, оскільки після неї волосся швидко відростало. Коли збривати волосся, вирішувати вам, оскільки у кожного своя швидкість росту. Найбільш оптимальний час – за 3-4 дні до процедури.

На відміну від лазерної епіляції при використанні електродів колір волосся не має значення. Все ж фахівці не рекомендують проводити їх освітлення за 2 доби до процедури. Це пов’язано з підвищеною чутливістю шкіри після впливу на неї окислювача.

Ви можете уточнити довжину волосків і інші подробиці підготовки, прийшовши на консультацію до косметолога. Особливості електроепіляції будуть залежати від апарату, який використовується в косметичному центрі.

Підготовка шкіри

Відповідь на питання, як правильно підготуватися до електроепіляції, тісно пов’язаний з типом шкіри. Для різних типів підготовка трохи відрізняється.

  • Якщо у вас суха шкіра, то за день до електроепіляції зробіть легкий пілінг тих ділянок тіла, на яких плануєте видалити волоски. Нанесіть крем від сухості шкіри. Це необхідно для того, щоб прибрати сухі лусочки, які заважають проведенню епіляції.
  • Якщо шкіра жирна, то треба напередодні епіляції очистити її з допомогою лосьйону або іншого засобу.
  • Тим, у кого шкіра нормальна, досить прийняти теплий душ перед процедурою.

Щоб шкіра була добре зволожена, пийте більше води і соків, а от кава, чай і алкогольні напої треба вживати в обмеженій кількості.

Анестезія

Уточніть, який спосіб знеболювання буде застосовуватися. У кожної людини свій поріг больової чутливості. Тим, хто гостро відчуває біль, необхідно використовувати ін’єкції, їх робить лікар перед процедурою. Найболючішими зонами вважаються зона бікіні і пахв, ділянка над верхньою губою.

Крім ін’єкцій існує знеболюючий гель, його наносять за дві години до процедури. Найпоширеніший гель Елма, до складу якого входить лідокаїн. Його можна наносити на область рук, грудей, ніг, спини або стегон. Існує спрей такої ж торгової марки.

Кремом рясно змащують ділянку шкіри і обмотують його харчовою плівкою. Рекомендується приходити на електроепіляцію з плівкою. Якщо потрібно обробити ділянку особи, нанести крем на нього можна безпосередньо в кабінеті косметолога. Для цього треба прийти на прийом за 20 хвилин до початку маніпуляцій.

Час процедури залежить від площі ділянки і особливості апаратури. У середньому вона коливається від 20 хвилин до години. Попросіть косметолога розповісти, як доглядати за шкірою після процедури і виконуйте рекомендації. В цьому випадку не буде ніякої негативної реакції.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *