
Що робити не треба
Що почати робити
Короткий екскурс в історію шкіри життя: вдень вона менш активна, ніж вночі, під час якої посилено виділяється шкірне сало і видаляються відмерлі клітини. З цього випливає, що скраб краще застосовувати на ніч (таким чином ви допомагаєте злагодженій роботі організму і плюс не ризикуєте завдати травму шкірі за рахунок сонячного денного світла). Вмиватися ж косметологи радять двічі на день: зранку та ввечері. До речі, при вмиванні будьте уважні: не залишайте гель або мило на шкірі довше, ніж на 30 секунд, інакше він може пошкодити ліпідний шар, що призведе до зниження захисної функції шкіри.А глибоко очистити шкіру допоможуть спеціальні апарати у косметолога або домашні прилади, наприкладClarisonic, який ми успішно протестували.
І ще запам’ятайте наступний алгоритм: тонік готує особа до зволожуючого крему, а скраб — до масці.
Які засоби підійдуть для вашого типу шкіри
Якщо у вас суха шкіра, то вам підійдуть гелі, пінки, муси або молочко з легкою текстурою. А для чутливої шкіри вибирайте очищаючі креми. Власницям жирної шкіри доведеться впору пінисті гелі, вони відмінне прибирають шкірне сало. Якщо на шкірі є активні запалення, ні в якому разі не використовуйте скраб, він тільки посилить ситуацію.
Чому може з’явитися подразнення
Якщо помічаєте, що після вмивання на шкірі з’являються червоні плями, то, ймовірно, у вас алергія на хлорку. У вашому випадку проводити всі процедури слід з допомогою кип’яченої або фільтрованої води.
Рекомендуємо переглянути майстер клас