Як правильно наносити тіні

Тіні не дарма так називаються: вони повинні відтіняти очі. І при правильному підборі, акуратному нанесенні і вдалий макіяж всього обличчя тіні будуть чудовим прикрасою вашого погляду, завершальним образ, надає глибину й виразність.

Виберіть відтінки тіней, які ви плануєте нанести на повіку. Якщо це буде кілька тонів, у вас вийде складний вечірній макіяж, якщо один легкий колір – хороше рішення для денного образу.

Перед нанесенням тіней на очі спробуйте їх на шкірі зап’ястя. Пам’ятайте: світлі тони – спосіб візуально збільшити, темні – підкреслити об’єкт. Виберіть, який з кольорів буде основним у макіяжі – на ньому і робіть акцент.

Скористайтеся аплікатором або пензликом з заокругленим кінцем. Короткими Легкими рухами нанесіть базовий колір на все віко цілком: від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, від коренів вій до складки верхньої повіки.

При нанесенні косметичного засобу робіть плавні рухи, не втирайте тіні. Ваша задача — нанести косметику і не перевантажити нею повіку. Це повинно бути зроблене за один раз і без зусиль. Дуже легким повинно бути нанесення на внутрішні куточки очей і брови.

При бажанні виділити очі нанесіть на зовнішні куточки більш насичений тон. А щоб додати відкритість, блиск погляду, нанесіть смужку світлих тіней безпосередньо під брову. При тонких бровах можна накласти світлі тони найбільш опуклу частину надбрівної дуги і добре розтушувати вгору-вниз.

Якщо ви хочете поглибити очі, для димчастого ефекту скористайтесь темно-синім і чорним кольорами. Першим ділом нанесіть темні тіні на область нижньої куточка очей, після ретельно розтушуйте перехід між підведенням і тінями.

Запам’ятайте кілька нюансів макіяжу з тінями: косметика для очей не повинна виступати більше, ніж на 0,5-0,7 см від основи росту вій. Якщо колір тіней виглядає дуже насиченим, просто скористайтеся прозорою пудрою, щоб затонувати, якщо ж відтінок треба підсилити, потроху додавайте тіні темних відтінків.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *