Як правильно наносити бронзатор

Обов’язково піддавати себе ризику згоріти і проводити на сонці бессичсленные годинник, якщо ви хочете отримати шоколадний відтінок шкіри. Досить скористатися бронзо-пудрою. Як? Дізнайтеся з нашої статті!

Головна порада — це не користуватися бронзатором, якщо ви не вмієте це робити. 

Правда: так ви тільки розсмішіть народ. Щоправда, закінчувати курси візажистів теж необов’язково. Талант наносити бронзатор на шкіру приходить з досвідом, так що давайте розбиратися детальніше!

Почнемо з того, навіщо взагалі потрібен бронзатор. Ну так, для того, щоб подарувати шкірі бронзове сяйво. Але при цьому не варто підбирати відтінок, який сильно буде відрізнятися від вашого природного подтона шкіри. Бронзатор — це легкий поцілунок сонця, без надмірностей. Тому наносити цей засіб слід на щічки, вилиці, спинку носа і над бровами і верхньою губою. 

По суті ті ж області рекомендується торкатися при використанні освітлення.

При виборі засобу (особливо якщо ви тільки початківець чарівник) віддавайте перевагу компактним (сухим) текстурам, з ними легше всього навчитися мистецтва візажу. Розсипчасті або бронзаторы у вигляді гелів краще відкласти. Наносьте засіб великий пухнастою пензлем бажано зі штучного ворсу. Причому після вбирания бронза тора, що висувається на пензлик, опустіть її на серветку — нехай надлишки кошти залишаться на ній. І тільки потім приступайте до роботи над особою. Наносьте бронзатор на шкіру тонкими штрихами і розтушовують пензлем. Бронзатор — це завершальний ваш образ етап, тому що перед цим на шкіру вже повинен бути нанесений тон (з допомогою тонального крему) і зволожуючий засіб.

Зрозуміло, ви в курсі, що будь-яку косметику краще наносити під яскравою лампою, а не в темряві. Інакше ми не відповідаємо за отриманий результат.

До речі, штучний загар можна отримати за допомогою спеціальної послуги в салоні краси, яку ми не так давно протестували!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *