Як правильно наносити аромат: техніка багатошаровості

Ви коли-небудь замислювалися, як правильно користуватися парфумами? Нанесення аромату – це ритуал, який у багатьох викликає ностальгію. У кожної жінки є свій спосіб нанесення аромату (можливо, запозичений у матері). Але правильний спосіб?

Вам подобається нанести аромат і потерти шкіру? Або ви брызгаете туалетною водою в повітря і проходите через хмарка аромату? Звичайно, строго затвердженої процедури немає, але є певні кроки, які допоможуть зберегти аромат на тривалий час.

Поради

Як радять експерти, краще наносити аромат до того, як ви одягнулися. Багато хто знає, що треба наносити парфуми на точки, де відчувається пульс – за вухами і на зап’ястя. Але є й інші області пульсу, наприклад, під колінами або на згині ліктя, де природне тепло шкіри буде довго зберігати аромат.

Багато використовують спосіб, який бачили в кіно або навіть в рекламі – наносять парфуми на зап’ястя і труть їх один про одного. Це неправильно – так руйнуються ноти аромату.

Рекомендується наносити аромат багатошарово. Багато жінок вважають, що гель для душу, лосьйон для тіла і спрей для тіла з запахом – це перебір. Але хоча б один додатковий шар – спрей або засіб для ванни з тим же ароматом – нанесений до застосування власне парфумерної води, дозволить запаху зберегтися на тривалий час. Наносите зволожуючий засіб на вологу шкіру, і вона вбере аромат. Перш ніж одягатися, нанесіть аромат на зазначені вище точки і почекайте, поки він висохне.

Крім техніки нанесення, не варто забувати про умови і терміни зберігання. Як і будь-який засіб, парфумерія має термін придатності, після якого запах починає псуватися або слабшати. Ви можете визначити, що парфумерія почала псуватися, якщо верхні ноти стають різкими, а не свіжими. Звичайно духи або парфумерна вода зберігають свої властивості протягом року після першого використання. Також важливо правильно зберігати парфумерію, щоб вона не псувалася раніше часу – не піддавати впливу сонячного світла і високих температур.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *