Як позбутися від волосся в інтимних місцях

Видалення волосся в інтимних місцях — процедура необхідна, нехай і не дуже приємна. 

Хворобливі відчуття і роздратування — явища, які часто супроводжують процес позбавлення від непотрібної «рослинності» в інтимній зоні, адже шкіра в цій області особливо ніжна і чутлива.

Існує безліч методів, до яких вдаються дівчата, щоб прибрати зайві волоски в зоні бікіні.

І кожній представниці прекрасної половини людства корисно мати про ці способи подання, щоб вибрати підходящий для себе варіант. Спробуємо розібратися, якими перевагами і недоліками володіють найпопулярніші з існуючих на сьогоднішній день методи видалення волосся в інтимній зоні.

Експрес-метод: бритвений верстат

Якщо ви видаляєте волосся в зоні бікіні за допомогою бритвеного верстата, то напевно знаєте, що застосування цього інструменту дозволяє зробити процедуру депіляції:

 • простий;
 • швидкої;
 • безболісною.

Здається такою привабливою перспектива використання бритвеного верстата далеко не так спокуслива. Цей спосіб має ряд недоліків:

 1. Так як шкіра в зоні бікіні дуже ніжна і чутлива, після використання верстата часто виникає роздратування, яке не тільки виглядає неестетично, але і доставляє багато неприємних відчуттів.
 2. При використанні бритви волоски зрізаються під гострим кутом, тому зростає ймовірність появи врослого волосся. А знову отрастающая «рослинність», як правило, більш темна і жорстка.
 3. Неакуратне поводження з верстатом може призвести до порізів.

Ці недоліки можна звести до мінімуму, якщо користуватися хорошими верстатами, призначеними спеціально для інтимної області. Але навіть при голінні найкращими інструментами результат процедури буде радувати зовсім недовго — 1-2 дні.

«М’який» спосіб: крем для депіляції

Ще один популярний серед дівчат, які бояться болю, спосіб видалення волосся в інтимній сфері — використання спеціального крему для депіляції. У складі цього косметичного препарату містяться речовини, які послаблюють структуру волосків, після чого вони легко видаляються за допомогою спеціальної лопатки або шпателя.

Таке засіб для видалення волосся володіє суттєвими перевагами:

 • депіляція за допомогою крему абсолютно безболісна;
 • процедура не займає багато часу;
 • при постійному використанні кошти волосся стають більш тонкими і повільніше ростуть;
 • шкіра після епіляції м’яка і гладка, вона не травмується.

Але спосіб підходить не всім, так як:

 • хоч результат його і більш тривалий, ніж при використанні верстата (кілька днів), регулярна купівля хорошого крему для депіляції по кишені не всім;
 • при індивідуальній чутливості можуть виникати алергічні реакції на компоненти засобу;
 • крем для депіляції володіє специфічним запахом;
 • для власниць товстих волосся такий спосіб навряд чи буде ефективним.

Боляче, але надовго: воскова депіляція і шугарінг

Бажання видаляти волосся в зоні бікіні як можна рідше змушує деяких дівчат вдаватися до воскової депіляції. Вона може здійснюватися:

 • гарячим воском (підігрітий віск за допомогою лопаточки наноситься на шкіру, зверху щільно, за напрямком росту волосся накладається смужка, яка потім видаляється різким рухом проти росту);
 • холодним воском (з допомогою спеціальних воскових смужок, які попередньо розтираються між долонями).

Перший варіант мало підходить для зони бікіні у зв’язку з особливою чутливістю шкіри в цій області, крім того, його здійснення краще довірити професіоналові. Друга альтернатива може проводитися в домашніх умовах, щоправда, буде потрібно час, щоб знайти необхідну вправність і звикнути до хворобливих відчуттів.

Головна перевага видалення волосся воском — тривалий результат (приблизно 2 тижні). При постійному використанні такого способу волосся ростуть набагато повільніше і стають світлішими і тонкими.

Серед недоліків можна назвати:

 • хворобливість процедури;
 • необхідність чекати, поки волосся відросте приблизно на 5 мм (більш короткі просто неможливо видалити таким способом);
 • депіляція займає досить довгий час.

Шугарінг дозволяє позбавлятися від непотрібної «рослинності» на тривалий термін, при цьому він не так болюче, як при використанні воску. Суть методу в тому, що на шкіру проти росту волосся наноситься цукрова паста, яка потім видаляється різким рухом зростання волосків.

Процедура володіє тими ж перевагами і недоліками, що і депіляція воском. Але для видалення волосся в області бікіні вона більш прийнятна у зв’язку з тим, що не так болюча для чутливої шкіри інтимній сфері.

Можна використовувати епілятор для зони бікіні?

Результат, що досягається при використанні епілятора, зберігається на кілька тижнів, але застосовувати прилад для видалення волосся в інтимних місцях ризикне не кожна дівчина. Цей інструмент вириває волоски подібно пинцету, і відчуття під час процедури, м’яко кажучи, не з приємних. Можна, звичайно, придбати спеціальні епілятори, які забезпечують охолоджуючий ефект або працюють у воді, але повністю уникнути больових відчуттів все одно не вдасться.

Салонні процедури видалення волосся в інтимних місцях

Замислюючись про те, як позбутися від волосся в інтимних місцях назавжди, багато дівчата схильні вірити рекламі. На жаль, досягти цього неможливо, але існує ряд салонних процедур, які дозволяють максимально наблизитися до ідеального результату:

 • електроепіляція (волосяний фолікул руйнується за допомогою електричного струму);
 • фотоепіляція (руйнування відбувається за допомогою світлового імпульсу);
 • лазерна епіляція (фолікул руйнується в результаті лазерного впливу).

Перераховані способи видалення волосся мають ряд недоліків:

 • наявність протипоказань, перед проведенням потрібно проконсультуватися з лікарем;
 • висока вартість;
 • необхідність проведення декількох сеансів для досягнення хорошого результату;
 • болючість (за винятком лазерної епіляції).

Перед тим як видалити волосся в інтимних місцях, слід адекватно оцінити власну чутливість, особливості шкіри, щоб підібрати підходящий спосіб позбавлення від непотрібної «рослинності».

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *