Як позбутися від волосся на руках назавжди

Всього пару десятиліть тому жінки вважали природним змиритися із зайвою волосистістю на руках. 

Дами не прагнули позбутися від них, навіть більше того, вірили у прикмету, що чим більше рослинності на руках, тим багатшою буде чоловік. Зараз жінки намагаються різними способами домогтися гладкості шкіри на руках.

Виберіть найбільш підходящий для себе варіант.

Видалення волосся на руках без болю

Як прибрати волосся на руках? Використання бритвеного верстата – самий простий і швидкий варіант позбавитися від зайвої рослинності. Не підходить такий спосіб тільки жінкам з дуже чутливою шкірою, так як голити волосся доведеться практично щодня. Через один–два дні після процедури на руках починають рости колючі волоски, і якщо чоловік випадково доторкнеться до вашої шкіри в цей момент, навряд чи йому сподобається відчуття наждачного паперу. Тому, якщо ви видаляєте волосся бритвою, робіть це хоча б через день.

Ще один безболісний спосіб боротьби з волоссям на руках – крем–депілятор. Процедура підходить не для всіх жінок, перед нею обов’язково перевірте шкіру на алергічну реакцію. За годину до депіляції нанесіть на згин ліктя трохи крему–депілятор і поспостерігайте, чи не з’являться неприємні відчуття. Якщо почервоніння, печіння і інших реакцій на шкірі не з’явилося, використовуйте депілятор для видалення волосся з рук.

 Використовуйте крем для позбавлення від рослинності приблизно раз у 5 – 7 днів.

Якщо у вас тонкі темні волосся на руках, і ви хочете просто зробити їх менш помітними, спробуйте освітлити. Чим освітлити волосся на руках? Використовуйте для цього перекис водню. Змочіть цим препаратом ватний тампон і нанесіть на волосся на руках. Поступово ви помітите, як волоски стають світліше.

 Перекис водню може надати підсушуючу дію, тому користуйтеся кожен день кремом для тіла.

Хворобливі і ефективні способи видалення волосся з рук

Ви хотіли б позбутися волосся назавжди? Використовуйте для видалення рослинності з рук епілятор. Цей спосіб досить болісний, але він допоможе поступово позбутися від волосся назавжди.
Як ще позбутися від небажаних волосся? Використовуйте воскові смужки, вони впораються з непотрібною рослинністю швидко і ефективно. Перші кілька процедур будуть досить болючими, але поступово чутливість шкіри знизиться і процедура стане звичною.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *