Як позбутися від небажаних волосся в зоні бікіні

Будь-яка жінка хоча б раз у житті замислювалася над тим, як позбутися від волосся в зоні бікіні. 

На сьогоднішній день процедури видалення волосся користуються великою популярністю, особливо влітку, коли приходить сезон відпусток. Влітку жінка завжди прагне виглядати найбільш привабливо і стежити за власним тілом.

Популярні методи

Іноді дівчата і жінки трохи ніяковіють при згадці процедури видалення волосся, адже якщо інші частини тіла завжди піддаються методів позбавлення від волосяного покриву, то зона бікіні є досить пікантною областю. Дана страх і побоювання видалення волосся в зоні бікіні пов’язані з тим, що шкіра в цій області досить чутлива, тому підвищена хворобливість часто лякає жіночу половину населення.

Якщо ж рішення про проведення процедури прийнято, то необхідно підібрати найбільш підходящий метод для того, щоб позбутися від волосся в зоні бікіні. На сьогоднішній день існує безліч різних способів, які дозволяють проводити видалення волосся як в умовах салону, так і вдома.

Перед початком необхідно визначитися, скільки часу можна виділити на депіляцію, часто існує можливість проводити процедуру. Це потрібно в тому разі, щоб підбір способів був оптимальним. Існує 2 методу: епіляція та депіляція. Якщо у вас є можливість проводити видалення волосся кожен день, то слушним буде другий варіант. Під час депіляції видаляється лише ту частину волосся, яка знаходиться на поверхні шкіри.

При застосуванні депіляції найбільш ефективними є 2 способи: гоління і використання спеціальних кремів. Перший варіант — найбільш поширений, так як вимагає зовсім невеликої кількості часу. Але тут є і зворотна сторона, так як при частому використанні бритви з’являється неприємна і брутальна щетина, зовсім неприваблива. Варто згадати і те, що проводити процедуру необхідно кожен день.

Досить часто для того, щоб позбутися від волосся в зоні бікіні, використовують спеціальні креми. Ці кошти представлені в широкому асортименті, вони можуть відрізнятися між собою наявністю різних компонентів у складах або ж ефективністю. Тут основним методом є позбавлення від волосяного покриву хімічним способом. Такі креми є досить дієвими, але можуть надавати агресивну дію на шкіру.

Віск прийде на допомогу

Зону бікіні можна очистити від волосся за допомогою деяких ефективних способів, які застосовують у сучасних косметичних салонах. Першим і найбільш поширеним засобом є віск. Він добре підходить для зони бікіні, так як згодом волосся можуть не з’являтися на протязі 2-3 тижнів. Позбутися від волосся в зоні бікіні за допомогою воску можна і в домашніх умовах. Для цього застосовують як холодний, так і теплий вигляд.

Після процедури новий волосся не буде таким жорстким, як раніше, а з часом стане з’являтися набагато рідше.Позбавлення від волосся за допомогою гарячого воску необхідно здійснювати в салоні, так як в домашніх умовах зробити це практично неможливо. Основним недоліком такої послуги можна назвати те, що позбавлятися від волосся таким способом досить болісно. У деяких випадках може виникнути подразнення шкіри. При правильному догляді всі наслідки проявляються в мінімальній кількості.

Проведення шугарінга

Під такою незрозумілою назвою ховається процедура з допомогою використання цукрової пасти. Основною перевагою способу є те, що засіб містить виключно натуральні компоненти.

Плюсами такого методу є наступні особливості:

  • подразнення та алергічні реакції практично відсутні;
  • не пошкоджується поверхневий шар шкірних покривів;
  • прийнятна вартість;
  • можливість застосування для зони бікіні в домашніх умовах.

Якщо ж порівнювати шугарінг з воском, то в даному випадку можна уникнути прояву неприємних відчуттів і симптомів, видалення відбувається не так болісно. Натуральні компоненти надають мінімальний агресивну дію на шкіру. Роздратування може бути викликано лише у випадку індивідуальної непереносимості.

Лазерна епіляція

У багатьох дівчат і жінок часто виникає питання: як позбутися від волосся в зоні бікіні назавжди? Для цього існує спеціальна процедура — лазерна епіляція. Після кількох сеансів волосся зникають назавжди, а спосіб відноситься до найбільш безболісним. Власницям світлих або рудого волосся пощастило дещо менше, аніж брюнеткам, так як лазер не здатний впливати на їх шкірні покриви і волосяні цибулини.

Варто відзначити, що з усіх перерахованих вище методів такий спосіб є самим дорогим.

Позбутися від волосся назавжди в домашніх умовах за допомогою лазера можна, але багато фахівців не рекомендують цього робити. На сьогоднішній день можна придбати такий прилад і для самостійного використання, але краще всього вдатися до професійних послуг. Це буде набагато швидше і ефективніше, так як майстер зможе правильно видалити волосся в зоні бікіні без виникнення наслідків.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *