Як позбавиться від зайвого волосся на тілі: компроміси з досконалістю

Кожна прекрасна леді піклуватися про бездоганності своєї шкіри цілий рік.

Але влітку питання видалення зайвого волосся на тілі стає особливо гострим для нас. І, напевно, досконалих методів для цих цілей немає, але подумаємо, на які компроміси в цій справі можемо піти.

Отже, вибираємо свій метод видалення волосся.

Ніжне, але короткострокове видалення волосся

Такий спосіб видалення волосся на жіночому тілі називається депіляцією. Його головна особливість в тому, що цибулина і корінь волосинки не зачіпаються. Тому процедура проходить практично безболісно, але її треба повторювати знову і знову, так як волоски відростають швидко.

Депіляція може проводитися за допомогою кремів, гелів, воску, різних порошків і спреїв, цукру і навіть звичайного бритвеного верстата. Деякі види депіляції можуть дати досить тривалий ефект. Але в деяких випадках гладкість шкіри втрачається буквально на наступну добу, багато видів тягнуть за собою алергічні реакції при чутливій шкірі.

В результаті кожен день доводитися жертвувати часом, адже депіляцію потрібно здійснювати дуже часто для досконалої гладкості шкіри.

Чим болючіше, тим триваліше ефект?

Можна зекономити час, якщо провести один з видів епіляції, щоб позбутися зайвого волосся на тілі. Неодноразово на це, звичайно, доведеться і фінансово витратитися, і відвести на серйозну процедуру деякий час у розкладі, і приготуватися до болю. Зате завдяки цим жертвам позбудешся від небажаних волосся надовго, а може бути, навіть і назавжди.

Отже, епіляція видаляє волосся, руйнуючи їх цибулини. Її методами може бути висмикування, опромінення, використання пластирів і багато іншого.

Докладніше про види епіляції.

  • Лазерна епіляція. Вона допомагає позбавитися від зайвого волосся на тілі назавжди. Крім того, така епіляція видалить ще й судини, також поліпшить стан шкіри загалом, надавши ефект ліфтингу. До того ж протипоказання відсутні. Так, це боляче, і дорого, але це зробить тебе справжньою казковою богинею.
  • Фотоепіляція. Діє на коріння волосся сильним імпульсом світла. Цей метод, більш щадний і дешевий, не здатний видаляти дуже світлі або сиві волоски, але шкіра залишається гладкою приблизно на п’ять-сім років.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *