Як позбавитися від жирного блиску

Влітку проблема блискучого особи посилюється з жарких температур. Як з нею боротися?

Використовуйте матуючі засоби

Протягом дня жирна і комбінована шкіра потребує очищення раз в 2-3 години. Суха і нормальна шкіра починає блищати не так швидко, але теж чекає позбавлення від жирного блиску. Тому з собою завжди носіть матуючі серветкиЯк правило, вони легкі і компактні, так що помістяться навіть в саму маленьку косметичку. До речі, ні в якому разі не намагайтеся припудрити жирну шкіру пудрою: це лише закупорить пори, так і приховати блиск вдасться ненадовго.

Інший продукт, який повинен бути з вами вранці і ввечері, — матуючий крем. Саме матуючий, а не зволожуючий. І ще не забудьте придбати в аптеці саліцилову кислоту. Змішавши її з мінеральною водою, протирайте обличчя вранці і ввечері — ефект вам точно сподобається!

Уникайте зневоднення

Виділенню шкірного сала сприяють неправильні засоби: лосьйони та тоніки, до складу яких входять лаурилсульфат натрію, сульфат натрію, лаурет або лаурет сульфат амонію. Всі вони зневоднюють шкіру, з-за чого сальні залози привчаються працювати активніше. З цієї ж причини митися слід у теплою, а не гарячою воді: окріп знову ж активізує залози.

А мити обличчя варто не частіше трьох разів на день, щоб надмірно не пересушувати. Зате матуючим серветками можна користуватися необмежену кількість разів!

Не використовуйте тональний засіб

Ні, тональник не закупорює пори, але створює той же нездоровий блиск, що у вас є і без нього. Натомість можете взяти тональну сироватку.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *