Як потрібно робити макіяж сiроглазим жінкам

Жінки з сірими очима характеризуються таємничої привабливістю. Очі сірого кольору, часто називають хамелеонами: при яскравому освітленні їх природний колір зберігається, а ось в темряві вони можуть походити на сині або блакитні. Так чи інакше, для цих око також існують свої особливості мейкапу. У статті поговоримо про те, як зробити гарний макіяж для сіро-блакитних очей.

Особливості денного макіяжу

Сірі очі дуже універсальні, тому що підходять для будь-яких кольорів тіней. Єдине, про що слід подбати їх власницям – грамотно вибрати туш і підводку.

Денний макіяж для очей сірого кольору рекомендується робити, починаючи з сріблястих тіней. Такий засіб наділить погляд виразністю і якоїсь игристостью. Але, з даними відтінком необхідно бути максимально уважним, адже чим більше засіб наближене до звичайного сірого кольору, тим воно менше підходить. Фахівці радять уникати користуватися тінями, які хоч якось нагадують ваш відтінок очей, тому що застосування таких засобів робить зовнішній вигляд очей якимось млявим і втомленим.Тіні дуже темного відтінку також не варто використовувати, навіть власницям чорних волосся і світлої шкіри. Таким дівчатам краще спробувати сіро-сині тони. Смуглолицим красуням можна застосовувати коричневі тони.

Якщо говорити про туш і підводку, то тут можна зупинити свій вибір на класичному вирішенні – чорному кольорі, але слід грамотно підібрати його інтенсивність. У тому випадку, якщо туш чорного кольору не відповідає вашій шкірі, то в якості альтернативи можна скористатися коричневим засобом. Особливо це актуально для любительок персикових і пастельних відтінків.

Особливості вечірнього макіяжу

Сероглазым дівчатам зовсім не підходить монохромність. Тому різні варіації градієнта – відмінне рішення. Для створення вечірнього макіяжу можна використовувати блакитні і сині тіні з шимером.

Щоб додати очам виразність, контур можна виділити темним олівцем, але лінія повинна бути максимально тонким. Для такого макіяжу можна і не застосовувати підводку і зробити темні тіні, повторюють лінію росту вій.

Хитрощі

Тіні рожевого, зеленого та оранжевого кольорів можуть зробити зовнішній вигляд ваших очей болючим. Цих відтінків бажано уникати.
Зробити очі більш сяючими можна з допомогою коштів з шиммером.
Якщо підібрати тіні трохи світліше кольору очей, то погляд може здаватися каламутним.
Очі сірого кольору відмінно виглядають з нейтральними відтінками в денному макіяжі, а з «кам’яними» квітами – у вечірньому.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *