Як потрібно носити нарощені нігті?

Отже, у вас на руках — розкішний манікюр, незрівнянні нарощені нігті – мрія будь-якої дівчини, ретельно доглядає за собою. Існує кілька простих правил, дотримуючись яких, ви збережете красу і привабливість ваших «модифікованих» нагідок, щоб вона радувала вас як можна довше.

Справи домашні і повсякденні

Одне з ключових вимог для збереження краси рук взагалі і наманикюренных пальчиків зокрема стосується обов’язкового використання господарських рукавичок. Цей аксесуар завжди повинен бути у вас під рукою. І на руках під час нарізки, шинкування, під час миття посуду з мийних або миючим абразивним засобом, по ходу збирання і навіть коли ви намірилися зняти тугу кришку з банки. Пам’ятайте про те, що ваші руки постійно потребують додаткового захисту. Тим більше, якщо ви зробили якісне і дороге нарощування нігтів.

Ваші натуральні нігті абсолютно комфортні у більшості життєвих ситуацій – виклик ліфта, захлопування дверей, робота з клавіатурою комп’ютера, поддевание і чухання… Тисячі їх! Але нарощені нігті вимагають неабиякою мірою обережності, тому що в більшості випадків вони довші натуральних. Будь-яке різке або давящее вплив може заподіяти дискомфорт або навіть стати причиною поломки нігтя. Необережне поводження з вогнем – наприклад, прикурювання сигарети, — коли відбувається контакт штучного нігтя і полум’я, може привести до оплавлення і втрати його виду.

Ваше стабільність – запорука успіху!

Незважаючи на те, що нарощені нігті набагато міцніше, ніж натуральні, їх теж можна зламати при достатньому зусиллі. Як додатково зміцнити їх, щоб вони не втрачали форму? Для цього необхідна регулярна корекція – звертайтеся до майстра раз у кілька тижнів, залежно від швидкості росту ваших природних нігтів. Чим швидше вони ростуть, тим частіше вам необхідно робити корекцію.

Коли відросте, нігтьова пластинка як би висуває вперед нарощену поверх неї штучну частина. Крім візуальної непривабливості, це положення загрожує ще й травмою, оскільки зміщується навантаження на ніготь. У тому місці, де вона досягає максимуму, може утворитися тріщина або навіть скол. Щоб уникнути утворення подібних дефектів, наші майстри просять своїх клієнток не рухати пальцями у формах. Найменший рух може призвести до того, що форма підріже верхній, не встиг затвердіти, шар нігтя. А це може стати причиною надлому в цьому місці.

Ще один важливий нюанс: між корекціями ви самостійно можете забезпечити своїм штучним нігтям належний догляд. Для цього досить використовувати поживне масло або крем для кутикули, щоб вона отримувала всі необхідні речовини і вітаміни. Для додання нігтям форми варто використовувати ті ж пилочки, якими користується ваш майстер.

Суто індивідуальний фактор краси

Манікюр – невід’ємна частина цілісного, гармонійного образу сучасної жінки. Нарощування нігтів стає оптимальним засобом підтримання максимально гарного стану рук. Багато хто з нас засмучуються, коли, начебто, отримують весь необхідний догляд та захист нігті тримаються недостатньо довго. Треба пам’ятати, що все індивідуально, і навіть коливання гормонального фону або прийом антибіотиків можуть призвести до вироблення кетонових сполук, з-за яких штучний матеріал відторгається.

Довгі нігті приносять вам легкий дискомфорт? Не поспішайте з ними розлучатися! Можливо, вже через пару днів ви звикнете до них. Якщо ж ви твердо мають намір зняти нарощені нігті, зверніться в салон – не займайтеся цим самостійно.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *