Як підкреслити красиві очі

Виразні очі будуть виглядати ще більш красиво, якщо їх ефектно оформити. Тіні різних текстур, олівці, пудрові і рідкі підводки, туші, блискітки – використовуйте те, що вам найбільше підходить. Для денного макіяжу можна вибрати більш скромний набір косметики, ну а для урочистого випадку можна дозволити собі що-небудь незвичайне.

Перед тим, як накладати тіні або туш, підготуйте шкіру. Очистіть її молочком і м’яким тоніком, нанести тонкий шар зволожуючого крему. Почекайте 5 хвилин. Область під очима заретушируйте коректором – це вирівняє тон шкіри і приховає темні круги і дрібні зморшки. Припудріть шкіру засобом зі світловідбиваючими частинками – це додасть їй сяйво і освіжить погляд.

Під брову нанесіть кілька штрихів олівцем світло-рожевого кольору і ретельно розтушуйте їх. Такий прийом візуально збільшить очі, зробить погляд більш відкритим. Приділіть увагу бровам. Надайте їм форму, акуратно выщипав зайві волоски. Причеши брови і нанесіть на них тонуючий віск або тіні відповідного відтінку.

На віки покладіть тонкий шар спеціальної бази. Вона не дозволить тіням скататися і збереже їх колір максимально довго.

Для дня підійде ефектний димчастий варіант. На внутрішній куточок ока нанесіть світлі тіні. Рухому повіку покрийте атласними тінями сірого кольору, а зовнішній куточок затемніть графітовим тоном. Розтушуйте кольору м’якою кистю, домагаючись плавного переходу. Підведіть верхню повіку особистого підводкою, а нижнє – сірими тінями. Вії покрийте тушшю з подовжують ефектом. Такий макіяж підійде дамам з сірими, блакитними і зеленими очима і відмінно доповнить образ ділової.

Для вечора спробуйте більш помітний варіант. Зафарбуйте рухому повіку рідкими тінями кольору хакі. Дайте їм підсохнути, трохи прикривши очі, щоб тіні не закарбувалися на столітті. Розтушуйте контури пензлем. Трохи тіней нанесіть на зовнішній куточок нижнього століття і пензлем витягніть контур вбік і вгору, щоб вийшов «котяче око». Верхню повіку нафарбуйте рідкої темно-коричневою рідиною з золотистими блискітками. Завийте вії за допомогою щипців і нанесіть на них темно-коричневу туш з ефектом об’єму. Цей макіяж прикрасить карооких брюнеток і шатенок з зеленими очима теплого відтінку.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *