Як підібрати тональний крем: робимо обличчя!

Головний секрет ідеального макіяжу – це хороший тон особи. Все інше – лише додаткові штрихи, від яких цілком можна відмовитися. Тим більше, що в європейській моді зараз актуально тільки «натуральне особа». Основа тону особи – тональний крем. Розберемося, як правильно підібрати тональний крем.

Тональний крем: тип шкіри диктує правила

Перший крок до підбору тонального крему – визначення типу шкіри і позначення тих проблем, які він має вирішити.

  • Нормальна шкіра без особливих дефектів: легкий крем-флюїд з зволожуючим і матуючим ефектом.
  • Жирна і проблемна шкіра: рідке тональний засіб тривалої дії. Бажано після його нанесення закріпити результат тонким шаром розсипчастої пудри.
  • Суха шкіра: зволожуючий або кремоподібний тональний крем, бажано з пом’якшуючими маслами в складі. В цьому випадку дуже важливий спосіб нанесення. Потрібно використовувати вологий спонж, а після – компактну пудру.

Як підібрати тон тонального крему: у бік світла»

Наскільки добре тональний крем буде виконувати свої функції на твоєму обличчі, багато в чому залежить від правильно підібраного його відтінку. Для цього при купівлі нанеси крапельку кошти, наприклад, на щоку. Важливо, щоб відтінок крему зливався з кольором шкіри. Правда, якщо ти потребуєш в сильному маскирующем ефекті, то віддай перевагу більш світлим тонам.

Якщо сумніваєшся чи обираєш подарунок, то крему з жовтуватими відтінками універсальні і підходять усім. Їх, як правило, виробники нумерують непарними числами.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *