Як підібрати рум’яна за типом і кольором обличчя

Макіяжем називають не тільки нафарбовані губи й очі. Значна увага тут приділяється грамотно створеної основі: правильно накладеному тональному крему, використаному в проблемних місцях коректора, а також рум’янам. Ці косметичні засоби здатні змінити весь вигляд.

Правильно підібрати рум’яна кольору і типу шкіри обличчя – це ціла наука.Дуже важливо знайти такий відтінок, який буде поєднуватися з природним кольором шкіри.

Рум’яна є важливою частиною макіяжу, що надає особі «об’ємність», як би вдихає в нього життя. Коли наносите тональний крем, ви вирівнюєте колір обличчя, проте цим самим ви його «уплощаете». Тому важливо правильно розставити поверх тональника колірні акценти рум’янами потрібного тону.

У продажу зараз є рум’яна різних типів. Матові підходять до всіх типів шкіри і доречні не тільки для денного макіяжу, але і для вечірнього. Також існують іскристі, переливающие рум’яна. Вони чудово відтіняють фарби обличчя і роблять його виразним і світиться, хоча підходять далеко не всім.

Власницям проблемної шкіри або сильно розширених пор краще відмовитися від використання даного типу косметики, тому існує ризик зайвий раз підкреслити недоліки шкіри.

За допомогою рум’ян у формі штриха палички, а також кремоподібних можна створити природний ефект. Їх рекомендують для нормальної і сухої шкіри, однак змішаної і жирної шкіри рум’яна ці можуть «розпливатися». Щоб цього не сталося, їх необхідно закріплювати зверху прозоро пудрою або сухими рум’янами.

Визначившись з типом рум’ян, який ідеально підходить до вашого типу шкіри, приступайте до підбору кольору. Для світлої шкіри підійдуть рум’яна бісквітних, персикових і рожевих відтінків. При загорілій шкірі рекомендується зупинити свій вибір на коралі, персику та насиченому рожевому. І нарешті, якщо у вас смаглява шкіра, вам ідеально підійдуть бронзові, цегляні і абрикосові відтінки для денного макіяжу. А для вечірнього макіяжу вибирайте червоні і сливові тони. Однак останні потрібно наносити дуже помірковано і обережно, щоб уникнути вульгарності.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *