Як оформити брови: робимо все за правилами

Візажисти давно знають, що правильна форма брів може «зробити» весь макіяж.

Як же досягти цієї ідеальної форми?

Як це роблять професіонали

Найлегший спосіб — це, звичайно, звернутися до професіоналів. Сьогодні існує велика кількість brow-барів, де спеціально навчені бровісти займаються виключно оформленням брів. До таких фахівців можна йти без остраху за своє обличчя. Чим вже профіль, тим глибше він вивчений. Бровіст в стані до невпізнанності змінити ваше обличчя. Якщо ви помилково вискубали брови в ниточки, то кілька візитів в таке місце здатні перетворити вашу помилку в шикарні густі брови. Не бійтеся, що відразу після процедури намальоване буде виглядати занадто яскраво. Фарба злегка змиється після першого ж вмивання. Більш яскраве забарвлення робиться для того, щоб ви рідше відвідували майстра. Звичайно, послуги професійного «архітектора» брів

В домашніх умовах

Якщо ж ви вирішите обійтися своїми силами, вам потрібно запастися спеціальною косметикою для брів і уважно розглянути своє обличчя. Подумки проведіть на ньому лінії, як показано на малюнку, щоб визначити, якого розміру повинна бути ваша брову, де вона буде починатися і де закінчуватися, де буде злам. Не варто самій винаходити велосипед. Якщо ви міняєте форму брів самостійно, краще скористатися класичною моделлю. Ширину брови спочатку зробіть середню, додати легше, ніж стерти.

зняти біль

Вискубувати брови краще в останній день місячних, в цей період у жінок знижується больовий поріг. Захоплюйте волоски від самого заснування, щоб видалити їх відразу з коренем. Перш ніж приступити до вищипування, распарьте шкіру і намітьте область, щоб не видалити зайве. Все ж краще для капітального зміни форми сходити в салон, а потім сміливо вискубувати за шаблоном.

Легкий спосіб фарбування

Туш для брів Jane Iredale; засіб для брів Sephora; набір для брів Divage; туш для брів Yves Saint Laurent
Фарбувати брови можна стійкою фарбою. В принципі, можна скористатися звичайною фарбою для волосся, але вона дуже швидко змивається з шкіри. Якщо у вас брови не дуже густі або утворилися своєрідні лисини, то необхідно наносити фарбу і на шкіру теж. Тому краще скористатися спеціальним засобом для фарбування брів. Воно стоїть зовсім не дорого і його вистачає надовго.

Кращі засоби для макіяжу брів

Олівці для брів: Wet’n’wild; Givenchy, Smashbox, Л’Етуаль; Clarins
Сьогодні існує величезна кількість засобів, розроблених спеціально для брів. Крім банальних олівця і гребінця, сьогодні придумали гелі, пудри, закріплювачі, коректори, тіні і навіть цілі палетки для макіяжу брів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *