Як не обпектися при виборі майстра з нарощування вій?

Інтернет рясніє роботами цих горе майстрів, після яких потім не зрозумій, що діється зі своїми віями.

Але в той же час є і сотні позитивних відгуків дівчат, для яких нарощування вій стало відкриттям року. І вони пишуть, що носять вії по місяцю, і що зі своїми все добре.

Загалом, давайте розбиратися.

Як шукають майстра з нарощування вій салони краси?
У 80% випадках, коли майстер приходить на співбесіду, директор салону просить його показати сертифікат про проходження навчання. Майстер показує сертифікат, директор ще хвилин 10-15 задає якісь питання і за підсумком бере або НЕ бере майстра на роботу. Забігаючи вперед, скажу, що швидше за все бере, бо знайти директору салону хоч якогось майстра по віям зараз не так-то просто. І це сумно, що майстри беруть не через його професіоналізму, а просто щоб в салоні була ця послуга.
Залишайся молодий завжди:
унікальні вправи, які позбавлять від зморшок
помолодшати
Інші 20% директорів при прийомі на роботу, просять на собі зробити їм процедуру нарощування вій. Звичайно, це добре завжди на собі перевіряти якість роботи майстра, який у тебе потім буде працювати. Але є одне «але», дійсно якість і безпеку нарощування вій може перевірити тільки фахівець в цій області. Це, як якщо б, лікарів перевіряв не головний лікар лікарні, а її директор. Уявляєте, які б наслідки були? Директор же може перевірити не якість самої роботи, а лише як людина спілкується з клієнтом, на скільки він люб’язний і ввічливий. По-справжньому якість нарощування директор не може оцінити.

Чи варто шукати приватного майстра з нарощування вій?
Вирішувати звичайно Вам. Безумовно є хороші приватні майстри з нарощування вій. Але все ж пошук нового майстра — це як російська рулетка Вам пощастить чи ні. І якщо в манікюрі це не так страшно, то з нарощуванням вій, куди страшніше.

Але 2 слушних ради, я все ж Вам дам:

Дивіться, чи є у майстра кубки. Сертифікатом зараз вже давно не здивуєш, його видають все, кому не лінь. А ось кубок ще завоювати потрібно на чемпіонаті.
При записи звертайте увагу, чи складно записатися до майстра. Якщо Ви можете потрапити на процедуру в найближчі 2 тижні — це погано. Тому що це означає 2 виведення. Або майстер новий і тоді все шишки він буде набивати на Вас. Або, він такий майстер, що до нього потім другий раз ніхто не записується.

Якщо подрезюміровать, то до приватних майстрів можна звертатися, але дуже ризиковано. Якщо Ви ще жодного разу не нарощували, є ризик розчаруватися в процедурі, тому цей варіант я рекомендувати не буду.

А що на рахунок спеціалізованої студії?
Скажу чесно, у мене особисто завжди довіри більше, до тих компаній, які не займаються всім підряд, а вибрали один напрямок і роблять його на відмінно. Хоча не кожна студія з нарощування вій так само може бути хороша.

Так як робити вії потрібно було мені, для тесту я вирішила вибрати саму гучну студію Москви і Пітера — мережа «Анни Ключко». До того ж в їх інстаграмме @annaklyuchko я прочитала, що кубків на чемпіонатах у них вже більше 100. Навіть в манікюрних стільки не бачила.
Моя запис в студію
Я подзвонила в студію «Анни Ключко», хотіла записатися і уявляєте, що? Найближча запис в студію, яка мені була потрібна, тільки через 3 тижні! З одного боку, так класно, значить люди туди ходять. Але з іншого боку 3 тижні чекати! У мене не було стільки часу, тому що День Народження мого хлопця було через 2 тижні! Мені запропонували стати в лист очікування, робити було нічого, записалася. Через 4 дні мені передзвонили і записали, я дуже зраділа! Мені навіть спочатку здалося, що це маркетинговий хід, штучно створювати ажіотаж. Але коли я прийшла в студію, я дійсно побачила, що всі 9 крісел були зайняті.

довгоочікувана процедура

Добравшись до майстра студії, я сказала, що хочу Лисицю (це коли на кінці очка вії ставлять довші). Але мені сказали, що з урахуванням особливості розрізу моїх очей, мені краще зробити класику. І так само порадив мені поставити вії товщиною 0.1 мм, щоб мої вії не пошкодилися. А потім додав, що існує спеціальна технологія, щоб нарощування вій було безпечно. І що про це вона дізналася, коли підвищувала кваліфікацію на навчанні в цій же студії. І нарекла, що, коли раніше працювала приватним майстром не знала про це.

Сподобалося чи ні?
Чесно скажу, лежати 2.5 години було трохи втомлює. Але коли я встала і побачила себе в дзеркало, я обімліла! В цю секунду народився ще один фанат цієї процедури. Мені хотілося розцілувати майстра, але потім подумала, що це буде виглядати дуже дивно і вирішила не робити цього.
Що стало зі своїми після зняття вій?
Проносила вії я близько 3-х тижнів. Я знаю, що деякі носять і по 1.5 місяці, а деякі всього 2 тижні. Тому 3 тижні мене влаштували. Чесно сказати, знімати вії мені зовсім не хотілося, а хотілося зробити корекцію. Але важливо ж подивитися, свої вії залишилися цілі чи ні? Звичайно, після зняття мені стало трохи не звично, але свої вії були всі цілі.

Тому для себе я зробила наступні висновки:

Процедура дійсно цікава і її обов’язково варто спробувати
Вибір зі студією я зробила правильно
Нарощування вій може бути безпечним, головне знайти профе

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *