Як не можна сушити волосся: 6 головних помилок

Шампуні, бальзами, масла і маски допомагають підтримувати красу і здоров’я волосся.

Однак неправильна сушка з використанням фена здатна звести всі твої старання нанівець. Всього за кілька хвилин, протягом яких ти сушишь волосся, їх можна серйозно пошкодити.

Хочеш уникнути неприємних наслідків? Ми розповімо, які помилки згубні для твого волосся.

Помилка №1.

Використовувати фен на занадто мокрих волоссі
Якщо ти дбаєш про стан волосся, з сушкою краще не поспішати. В ідеалі – включати фен тільки тоді, коли локони вже будуть на 70-75% сухими. Чим довше волосся піддаються впливу гарячого повітря, тим сильніше вони травмуються. Особливо це позначається на зовнішньому вигляді кінчиків: вони пересихають, стають ламкими і січеться. Візьми за правило ретельно витирати волосся після миття голови і давати їм після цього деякий час просохнути природним чином. Акуратно розправ пасма пальцями, і тільки потім приступай до сушінні феном.

Помилка №2. Довго ходити з рушником на голові

У кіно ми часто бачимо, як чарівна героїня виходить з ванної з рушником на голові. Однак у реальному житті користі від цього буде мало. Коли мокрі волосся довго знаходяться в рушник, створюється ефект сауни, і залози починають активно виділяти шкірний жир. Крім того, у вологому стані пасма більш уразливі. Закручуючи волосся в джгут, є велика ймовірність їх пошкодити. Замість того щоб обмотувати голову рушником, гарненько промокни волосся, збираючи зайву вологу.

Рада редактора: Якщо хочеш прискорити процес сушіння, попередньо прогрій рушник на батареї або за допомогою праски.

Помилка №3. Не розділяти волосся на секції

Здавалося б, сушка – процес нехитрий. Потрібно просто опустити вниз голову і прогріти всі пасма феном одночасно. Такий варіант підійде в тому випадку, якщо для тебе не має значення, як буде сьогодні виглядати твоя укладання. Якщо ж ти хочеш отримати акуратну зачіску, суші волосся поетапно. Для цього потрібно розділити волосся на секції, заколоти верхню частину на маківці і просушити пасмо за пасмом у напрямку їх росту. Це не тільки забезпечить волоссю доглянутий вигляд, але і продовжить стійкість укладання.

Помилка №4. Знімати спеціальну насадку сопло

Намагаючись виграти час, багато знімають плоский «носик» фена. Цього робити не можна. Сопло допомагає сформувати потужний потік гарячого повітря, що забезпечує швидку сушку та зручне моделювання зачіски. Завдяки насадці тепло рівномірно розподіляється по всій кутикули волоса, одночасно розгладжуючи її лусочки. Пасма, висушені за допомогою сопло, блищать і виглядають здоровими.

Помилка №5. Використовувати неправильну щітку

Якісна кругла щітка для волосся виготовляється з натуральної щетини (ворс дикого кабана). Саме цей матеріал є найбільш щадним, забезпечує масаж шкіри голови, добре розплутує волосся та не ушкоджує їх структуру. Також це чудова профілактика посічених кінчиків. З металевими щітками все навпаки: розпечений від фена метал робить волосся ще більш крихкими і вразливими.

Помилка №6. Не закріплювати результат

Потік гарячого повітря відкриває кутикулу і дає можливість формувати укладання. Однак закінчувати моделювання стоїть під струменем холодного повітря: він закриє лусочки і забезпечить стійкий ефект. Процедура не займе більше хвилини, але принесе масу користі!

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *