Як нафарбуватися швидко

Щоб довести свою красу до ідеальності, багатьом дівчатам необхідно перед дзеркалом провести не одну годину. Їхні праці, звичайно ж, у наявності. Але завжди є стільки часу, щоб витратити його на макіяж? Та й взагалі, чи варто цілу годину свого життя витрачати бездумно і невиправдано.

Представниці слабкої статі часто замислюються, як нафарбуватися швидко, але відповіді не знаходять. Насправді, на макіяж можна витрачати близько 15 хвилин, цього часу буде достатньо, щоб виглядати надзвичайно. Просто необхідно навчитися швидко і правильно, а головне – послідовно здійснювати всі необхідні маніпуляції.

Починати потрібно з підготовки особи. Тут є одне але: якщо неправильно доглядати за шкірою обличчя з вечора, вранці відображення в дзеркалі буде не з приємних. Вечірніми «умиваннями» і процедурами, пов’язаними масажем обличчя і з нанесенням крему, не можна нехтувати. Якщо цього не робити, то вранці шкіра на обличчі буде вимагати додаткового догляду і здаватися млявою, несвіжої.

Макіяж завжди починається з нанесення основи, а також припудрювання. Що стосується пудри, то молодим дівчатам вона зовсім не потрібна. Хороший тональний крем чудово впоратися сам і зробить відтінок шкіри приємним оку, приховає видимі недоліки, а також усуне неприємний відблиск.

Після нанесення основи необхідно приділити час очам. Спочатку наносяться тіні. Для денного і щоденного макіяжу не варто вибирати дуже яскраві і помітні кольори. Краще вибрати нейтральні пастельні відтінки. Тіні обов’язково слід розтушовувати. Так макіяж буде виглядати природніше, натуральней.

Коли нанесені тіні, можна приступати до підфарбовування вій. Вії фарбуються в два шари. Кожен шар обов’язково повинен підсохнути. Тут поспішати не варто. Адже один неправильний рух, і макіяж потрібно буде переробляти повністю.

Краса очей наведена, залишилося приділити увагу лише губ. Губи фарбуються в лічені секунди. Багато дівчат вже так набили руку, що з легкістю зможуть їх нафарбувати навіть без дзеркала. Незалежно, фарбуються губи блиск або помаду, обов’язково слід нанести контур. Особливо цього потребують ті жінки, у яких немає чіткої лінії губ або присутні похибки у формі і вигині. На контур наноситься помада або блиск.

Ось і все, макіяж готовий. Залишилося тільки останній раз глянути на себе в дзеркало і помилуватися своєю неотразимостью.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *