Як нафарбувати очі виразно

Гарний рівний макіяж ніколи не залишається без уваги. А якщо він ще підкреслює красу ваших очей і приховує недоліки, то ви зможете зробити дійсно сильне враження на протилежну стать. Краще всього звернутися до професійного візажиста, але при бажанні можна спробувати самостійно зробити виразний макіяж.

Добре очистіть шкіру навколо очей, щоб видалити природні забруднення. Щоб запобігти появі передчасних зморшок, очищення потрібно проводити спонжем або ватним тампоном, змоченим тоніком, ніжними і м’якими рухами.

Потім слід скористатися спеціальною базою для тіней, що дозволяє макіяжу протриматися довше. На віки необхідно спочатку нанести базу, далі тональний крем, потім трохи припудрити шкіру

Якщо шкіра під очима схильна до припухлостям і темним колам, рекомендується використовувати світловідбиваючий коректор. Він візуально вирівняє шкіру. Крім того, у такому випадку не варто наносити підводку, олівець, тіні на нижню частину століття.

Тіні слід наносити на всю поверхню верхньої повіки. Важливо правильно підібрати їх відтінок з урахуванням кольору очей, шкіри, волосся і одягу.

Далі необхідно підвести очі за допомогою косметичного олівця. Верхня лінія підводки в цьому випадку у зовнішнього краю ока повинна бути спрямована вгору. Інакше зовнішні куточки будуть виглядати опущеними і сумними. Можна нанести спочатку тіні, а потім підводку або навпаки.

Дуже важливо правильно вибрати олівець для очей і туш. Олівець ні в якому разі не повинен чіпляти і дряпати шкіру повік, він повинен бути достатньої м’якості, щоб можна було провести чітку тонку лінію. Туш візуально повинна робити вії густіше і довше.

Не варто забувати також і про те, що ніякої макіяж не допоможе зробити втомлений погляд виразним. Тому потрібно намагатися частіше давати очам відпочинок. Під час роботи за комп’ютером слід робити невеликі перерви. Не варто захоплюватися електронними книгами і телевізором.

Не завадить кілька разів скористатися послугами фахівців салонів краси і довіритися майстрам, порівняти стиль роботи кожного. Бути може, якісь моменти техніки макіяжу виявляться цікавими і корисними, і їх можна буде взяти собі на замітку.

Пам’ятайте, від очей повинні виходити світло і теплота, вони повинні блищати. Для цього, крім гарного макіяжу, необхідний ще і власний внутрішній настрій.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *