Як нафарбувати глибоко посаджені очі

Є жінки, які вважають свої глибоко посаджені очі недоліком. Але насправді саме ця особливість і може стати відмінною рисою вашої зовнішності, особливо, якщо правильно нанести макіяж.

Перше, на що варто звернути увагу це палітра кольорів, яку потрібно використовувати для корекції глибоко посаджених очей. Пам’ятайте, що темні відтінки тіней, туші або олівця тільки ще більше звужують і поглиблюють очі, тому відмовтеся від темно–синіх, коричневих, шоколадних і темно–сірих тіней. Для макіяжу чудово підійдуть м’які і світлі пастельні відтінки — рожевий, персиковий, бежевий. Бажано, щоб тіні були перламутровими — так ви зможете зробити очі більш виразними.

Для початку нанесіть на область очей тональний засіб на тон світліше, ніж ви використовуєте для іншої частини обличчя. Тон потрібно наносити також на нижню повіку і під лінією брів.

Накладіть на внутрішній куточок ока світлі тіні, ретельно розтушовувавши їх по всьому верхньому століттю. Пам’ятайте, що світлий відтінок потрібно нанести також і на зовнішній куточок ока — так ви візуально збільшите очі.

Якщо ви хочете додати погляду виразність і яскравість, то можете скористатися і темними тінями, які можна наносити тільки на складку верхнього століття відразу ж біля зовнішнього куточка ока. Ретельно розтушуйте засіб.

Для того щоб збільшити очі і зробити їх більш чіткими, можете скористатися підводкою або олівцем. Підведення нанесіть тільки на верхню повіку і стежте за тим, щоб лінія була як можна тонше — в іншому випадку ви візуально зменшити розмір очей. Якщо ж ви хочете намалювати стрілки олівцем, то виберіть коричневий або сірий колір. Уникайте чорних кольорів, так як вони зведуть нанівець всі ваші зусилля.

Нижню повіку підкресліть світлим олівцем. Ні в якому разі не наносите на нижню повіку чорну підводку або олівець.

Тепер можете переходити до нанесення туші. Виберіть темно–коричневий або сірий відтінок. Бажано, щоб туш мала ефектом збільшення обсягу — так ваші очі стануть більш виразними. Наносити засіб потрібно тільки на верхні вії, нижні ж не чіпайте — так ви зможете збільшити очі і зробити їх яскравішими.

Пам’ятайте, що правильне нанесення макіяжу вимагає практики, тому не бійтеся експериментувати. Тільки так ви зможете підібрати ідеальний макіяж.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *