Як можна зробити епіляцію зони бікіні вдома

У сучасних методів професійної епіляції є багато прихильників, так як результат після таких процедур може триматися протягом декількох років, про це свідчать численні позитивні відгуки. 

Епіляція зони бікіні може обійтися досить дорого в косметологічному салоні, ціна одного сеансу може бути від 1500 до 5000 рублів в залежності від методу та стану волосся, тому багато хто шукає альтернативні варіанти.В даний час можна проводити подібні процедури самостійно в домашніх умовах, необхідно лише придбати відповідний прилад і робити все правильно згідно інструкції.

Фотоепіляція

Під час фотоепіляції волосся видаляються за допомогою негативного впливу спалахів ультрафіолету на барвний пігмент меланін, який міститься у волоссі, процедура, яка проводиться в домашніх умовах, не відрізняється від професійної. Якщо зробити все правильно, результат може спостерігатися в середньому протягом двох років. Менш тривалий ефект обумовлений тим, що для будинку купується непрофесійний прилад. Його можна купити в спеціалізованих магазинах побутової техніки або професійних косметичних магазинах, перед покупкою краще прочитати відгуки про різних моделях в онлайн-магазинах.

Є різні види домашніх фотоепіляторів, тому перед тим, як зробити епіляцію, необхідно уважно ознайомитися з інструкцією по застосуванню.

Також незалежно від марки приладу перед першим використанням бажано поставити його на зарядку, щоб надалі не робити перерв у процесі. Правильна фотоепіляція проходить у кілька етапів:

 1. Шкіра очищається за допомогою скрабу. Можна купити готовий склад або зробити його самостійно в домашніх умовах.
 2. Налаштуйте прилад під індивідуальні параметри згідно з інструкцією.
 3. Піднесіть фотоепілятор до ділянки в потрібній області і дочекайтеся, поки апарат видасть звуковий сигнал або вібрацію.
 4. Повторіть процес на кожній дільниці.
 5. Скористайтеся заспокійливим кремом.

Електроепіляція

Електроепіляція вважається більш дієвою, але разом з тим і більш складною в освоєнні процедурою, особливо для новачків, так як щоб зробити епіляцію, необхідно пошкодити цілісність шкірного покриву. З цієї причини перед тим, як робити электроэпияцию в домашніх умовах, краще пройти навчання, хоча б в режимі онлайн. Крім того, існує різні види электроэпиляторов, що теж необхідно враховувати до початку процесу.

Електроепіляція зони бікіні проходить у кілька етапів:

 1. Нанесення знеболюючого складу зовнішнього застосування, обгортання області харчовою плівкою.
 2. Через годину потрібно протерти шкіру спиртовмісним розчином, щоб знезаразити поверхню і видалити залишки анестезії. Голку електроепілятора теж необхідно продезінфікувати.
 3. Введіть голку під шкіру до кореня волоса, натисніть кнопку на приладі, щоб пропустити по електроду струм. Якщо ви знайдете онлайн-відгуки тих, хто вже випробував на собі метод, можна побачити, що незважаючи на знеболення, на цьому етапі спостерігаються хворобливі відчуття.
 4. Коли прилад видасть звуковий сигнал або вібрацію, виведіть електрод з-під шкіри і видалити волосся пінцетом.
 5. Правильне завершення процедури передбачає повторну обробку антисептиком.

Шкіра в інтимній області дуже чутлива, тому після агресивної процедури можна побачити легку припухлість і почервоніння. Це нормальна реакція, якщо зробити електроепіляцію в професійному салоні, можна побачити такі ж побічні ефекти, які проходять протягом кількох днів.

Лазерна епіляція

Ця процедура вважається більш сучасною, ніж дві попередні, до того ж вона викликає менше побічних ефектів і делікатно впливає на шкіру, тому можна часто зустріти схвальні відгуки про дії лазера. Епілятор випускає промінь, який нагріває волосяний фолікул і руйнує його, в результаті чого волосся незабаром випадає.

В домашніх умовах лазерна епіляція бікіні проходить за наступним сценарієм:

 1. За кілька годин до початку процесу очистите шкіру за допомогою звичайного мила, підрівняйте волоски до довжини 1-3 мм.
 2. При необхідності нанесіть анестезуючий засіб.
 3. Переміщайте прилад по всій області, один ділянка не можна обробляти повторно.
 4. Коли вся інтимна зона буде оброблена, нанесіть крем заспокійливий.

Правильно проведена лазерна епіляція дозволяє забути про зайвої рослинності в середньому на три роки. Ця процедура вважається досить простий для домашнього проведення, але перед першим застосуванням лазерного епілятора рекомендується все ж подивитися онлайн-уроки, щоб мати уявлення про технології.

Елос-епіляція

Ця процедура вважається самої сучасною дієвою, так як поєднує в собі кращі риси всіх попередніх методів, про що говорять відгуки тих, хто випробував методику на собі. Видалення волосся відбувається за допомогою одночасного впливу світлового та електромагнітного випромінювання. Процедура здійснюється в кілька етапів:

 1. Очистите шкіру за допомогою мила.
 2. Налаштуйте прилад, орієнтуючись на особливості свого волосся і шкіри.
 3. Якщо необхідно, нанесіть спеціальний крем або гель для елос-епіляції (необхідність цього етапу вказується в інструкції до приладу).
 4. Прикладіть апарат до невеликої ділянки, дочекайтеся звукового сигналу або вібрації, переходьте до наступної зони.
 5. Після завершення процедури нанесіть заспокійливий крем на жировій основі.

Знеболювання процедури

Епіляція бікіні – досить неприємна, а в деяких випадках навіть болюча процедура, тому для проведення її в домашніх умовах рекомендується використовувати засіб місцевої анестезії, наприклад, спрей Лідокаїн. В професійних салонах роблять підшкірні ін’єкції цією ж речовиною, але вдома можна використовувати спрощену форму випуску.

Краще купувати спрей Лідокаїн угорського виробництва, так як, якщо порівняти відгуки покупців, він володіє більш вираженим знеболюючим ефектом. Якщо не вдасться знайти в аптеці спрей, можна придбати ампули Лідокаїну і самостійно перелити вміст у порожню чисту ємність з розпилювачем.

Засіб необхідно наносити на чисту суху шкіру за 3 години до проведення епіляції, після чого обернути шкіру обробленої області харчовою плівкою, за цей час спрей подіє. Слід враховувати, що Лідокаїн має протипоказання до застосування:

 • алергія на компоненти препарату;
 • знижений тиск;
 • захворювання нирок і печінки;
 • схильність до судом.

Цей препарат краще всього використовувати в зоні глибокого бікіні, так як Лідокаїн знеболює слизові, мало впливаючи на шкірні покриви, тому часто можна побачити негативні відгуки про цей засіб. Якщо у вашому випадку спрей або ампули Лідокаїну неефективні, можна скористатися кремом Емла на його основі. Цей засіб надає більш виражений ефект при видаленні волосся в області класичного бікіні, крім цього, воно має менше побічних ефектів. До складу крему Емла входить Лідокаїн та Прилокаїн, за рахунок яких і досягається знеболюючий ефект.Крем потрібно наносити за 1-2 години до початку епіляції, відгуки про використання препарату говорять про те, що на одне застосування витрачається 5-10 р.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *