Як легко поліпшити стан і колір шкіри і волосся: корисні поради

Середина осені — найкращий час для beauty-детокс.

Шкіра і волосся теж потребують тотальне очищення

За твердженням фахівців, саме восени (а також навесні) наш організм здатний легше позбутися від усього зайвого, що накопичилося в ньому при неправильному способі життя, харчування і поганої екології, тобто від токсинів.

Детокс-програма включає в себе певний режим харчування, прийом вітамінів, фізичні вправи, SPA-процедури, повноцінний сон і розслаблення. В її фіналі тебе чекає позбавлення від зайвої ваги, поліпшення стану та кольору шкіри та волосся, сильний імунітет, заряд енергії і відмінний настрій.

Beauty-детокс починається:

  • з пілінгу шкіри голови, який допомагає позбавитися від хлору з басейну, солей важких металів з фарб для волосся, засобів для стайлінгу;
  • з глибокого очищення шкіри тіла, щоб підтримати результат схуднення при детоксикації і позбутися від целюліту і в’ялості;
  • з злущення шкіри обличчя, щоб видалити відмерлі клітини, простимулювати кровообігу, прискорити регенерацію клітин і прибрати пігментацію.

Шкідливі речовини із зовнішнього середовища накапливаютя всередині волосся і можуть руйнувати їх структуру, робити ламким і тьмяним. Тому потрібно використовувати пілінг для голови або шампунь для глибокого очищення волосся. Високий лужний рн (від 8.0) останніх добре розкриває кутикулярные лусочки на поверхні волосся, завдяки чому можна видалити все зайве з більш глибоких шарів. Обов’язково після використовуй зволожуючу маску, а перед укладанням — незмивний догляд.

При виборі пілінгу шкіри, звертай увагу на її тип. Якщо шкіра чутлива, схильна до куперозу або зневоднена, агресивні механічні скраби можуть тільки погіршити ситуацію. Рішення — ензимні пілінги на основі рослинних ферментів. Вони делікатно видаляють ороговілі клітини, не травмуючи епідерміс і не руйнуючи його ліпідний захисний шар.

Власницям жирної або комбінованої шкіри можна використовувати скраби з штучними абразивами, які не дряпають обличчя, тому що мають сферичну форму. Застосовуй їх раз на тиждень. Глибоко очистити пори допоможуть і отшелушивающие маски-плівки, а також розігріваючі маски з каоліном. І ті й інші можна використовувати в парі зі скрабом. Це відкриє закупорені пори і прибере чорні точки. При нормальній шкірі або схильної до сухості спробуйте замінити механічне відлущування хімічним.

Далі можна приступати безпосередньо до детоксу. Для цього використовуються спеціальні засоби з позначкою «детокс» — маски, сироватки, еліксири з антиоксидантами. Вони можуть бути денні або нічні, і, як правило, застосовуються курсом.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *