Як красиво нафарбувати очі чорним олівцем

Користуватися чорним олівцем для очей – ціле мистецтво.Оволодівши ним, жінка може без праці перетворювати свою зовнішність: природний денний макіяж, кокетливі стрілки, димчастий «фатальний» погляд… Головне, правильно вибрати олівець (не занадто м’який, інакше буде кришитися, і не надто твердий, інакше буде дряпати повіку), не поспішати і уникати типових помилок.

Перед тим як наносити макіяж, підготуйте очі. Використовуйте тональний крем або маскуючий олівець, якщо помітні набряки, набряки, почервоніння, пігментні плями. На верхню повіку нанесіть основу для очей – вона дозволить тіням протриматися значно довше. Шкіра тут дуже тонка і чутлива, тому втирати будь-який засіб треба обережно, м’якими рухами подушечки безіменного пальця.

Ту чи іншу техніку макіяжу вибирайте в залежності від того, якого ефекту ви хочете досягти. Наприклад, додати погляду яскравості і сексуальності можна так. Нафарбуйте чорним олівцем лінію на верхньому столітті: вона при цьому повинна ставати більш насиченою, наближаючись до зовнішнього куточка ока. Розтушуйте колір ватною паличкою. Якщо ви хочете зробити погляд «фатальним», нанесіть темно-сірі або чорні тіні, а для природного макіяжу підійдуть коричневі, пастельні відтінки.

Щоб створити ефект пишних вій, намалюйте олівцем для очей тонку смужку на внутрішній стороні верхньої повіки, ближче до кута. Потрібно постаратися заповнити чорним кольором простір між віями – це додасть погляду виразності.

Стрілки не виходять з моди: вони роблять погляд інтригуючим і відкритим, а обличчя більш молодим і свіжим. Стрілки найкраще робити м’яким олівцем для очей. Почніть малювати з тонкої лінії, адже легше зробити її товщі, промалювавши ще раз, ніж прати зайве. Почніть з внутрішнього куточка ока і ведіть лінію біля самого краю століття, як можна ближче до нього. Направте кінчик стрілки вгору, інакше погляд вийде втомлено-сумним. При природному освітленні переконайтеся, що нафарбували очі рівне. Якщо ні – підправте огріхи ватною паличкою. Після цього можна наносити туш і улюблені тіні.

Пам’ятайте: чорний олівець для очей – засіб ефектне, але застосовувати його слід з обережністю. Щоб колір лягав рівніше, притримуйте повіку пальцями, але не розтягуйте, інакше лінія вийде нерівною. Не варто користуватися чорним олівцем, якщо ви дуже поспішаєте: і красивий макіяж зробити не встигнете, і настрій собі зіпсуєте. Лінія не повинна бути грубою, товстою, особливо якщо ви вирішили нафарбувати і нижню повіку.

Власницям маленьких очей краще відмовитись від олівця радикального чорного кольору, так як чіткі лінії лише візуально зроблять їх ще менше. Краще використовувати олівець більш світлого відтінку або темні тіні. Дівчатам зі світлим волоссям, бровами й віями теж краще скористатися більш м’якими відтінками (сірим або коричневим), якщо тільки це не яскравий вечірній образ. У такому разі підведені чорним олівцем очі будуть виглядати зі світлим волоссям дуже ефектно.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *