Як користуватися смужками для депіляції

Смужки для депіляції використовуються не тільки в салонах краси, але і в домашніх умовах. Це дуже простий у використанні і досить ефективний метод видалення небажаної рослинності в області ніг, пахв і зони бікіні. Паперові смужки для депіляції розроблені з урахуванням анатомічних особливостей жіночого тіла, мають оптимальний розмір і відмінно підходять для жінок будь-якого віку.

Депіляція восковими смужками: за і проти

Процедура депіляції смужками проводиться в домашніх умовах і практично не вимагає спеціальної підготовки. Існує всього кілька правил, дотримуючись яких ви можете розраховувати на позитивний результат:

  1. Перш ніж приступити до депіляції в домашніх умовах, слід почекати, поки волосся не відросте хоча б до довжини 5-10 мм — так воску буде мати за що «вхопитися».
  2. Шкіра в зоні видалення волосся повинна бути чистою і здоровою. Не рекомендується проводити депіляцію на чутливої, сухої, пошкодженої шкірі, а також на тих ділянках, де є родимки, шрами або бородавки.

Після процедури видалення волосся на шкірі з’являється легке почервоніння, яке зійде через кілька годин. Протягом як мінімум діб цю ділянку не можна піддавати дії сонячних променів, мазати кремами або лосьйонами.

При використанні даного методу ріст волосся значно сповільнюється, вони стають більш слабкими і менш помітними, що дозволяє збільшити інтервали між депіляції.

Одночасно з видаленням рослинності очищаються пори і оновлюється верхній шар епітелію. Волосся видаляються разом з корінням, при цьому не залишаючи чорних плям в точці росту. Крім того, відсутня неприємне відчуття тільки що отросшей щетини. Починаючи з другої депіляції хворобливі відчуття стають слабшими, а загальний час процедури значно скорочується.

Як підібрати засіб

Прийнявши рішення про видалення волосся в домашніх умовах, необхідно вибрати смужки для депіляції, які будуть максимально співпадати з вашим типом шкіри і областю застосування. Для тонкої чутливої шкіри краще всього підійдуть паперові смужки, на упаковці яких є відповідна відмітка. Віск на них більш м’який, але видаляє волоски довжиною від 5 мм. Інші види смужок покриті більш густим воском і розраховані на видалення рослинності від 2 мм.

Для зони бікіні і пахв розроблені паперові смужки компактного формату (розміром 5*10 см), що забезпечує хороше прилягання і максимальний контакт зі шкірою навіть в самих важкодоступних місцях. Для депіляції ніг використовують смужки розміром 10*18 см: вони дозволяють знищити волосся на більшій ділянці шкіри, забезпечуючи мінімальне роздратування. Іноді паперові смужки і віск продаються окремо. Це теж дуже зручно, оскільки ви самі визначаєте, який за розміром ділянку покрити воском. Як користуватися восковими смужками, зазначено в інструкції по застосуванню.

Підготовка до процедури

Як користуватися смужками для видалення волосся? Насамперед, важливо підготуватися психологічно. Перша процедура може бути досить болючим, особливо якщо до цього часу ви користувалися бритвою. Для того щоб зменшити неприємні відчуття, варто прийняти гарячу ванну, помасажувати шкіру м’якою губкою. Гаряча вода допоможе відкрити пори і видаляють забруднення, а масаж поліпшить кровообіг. Після цього дайте шкірі охолонути і відпочити, паралельно готуючи воскові смужки до застосування. Зігрійте їх у долонях кілька секунд і акуратно роз’єднайте.Нанесіть на чисту і суху шкіру в напрямку росту волосся. Проведіть долонею, максимально притиснувши воскову смужку до шкіри. Впевненим і точним рухом, взявши за нижній край смужки, відірвіть її від шкіри, вивернувши смужку назовні під кутом 30°. Дуже важливо зробити це швидко, інакше віск залишиться на шкірі, як і волосся.

Після проведеної процедури слід видалити залишки воску за допомогою спеціальних серветок, які йдуть в комплекті з смужками. Їх можна замінити ніжною натуральною тканиною, просоченою дитячим маслом. Щоб уникнути подразнення шкіри не рекомендується видаляти залишки воску жорсткою губкою і гарячою водою. Після депіляції шкіру можна обробити спеціальним лосьйоном, що сповільнює ріст волосся. Для зниження чутливості перед першою процедурою можна скористатися анестетиком місцевої дії.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *