Як доглядати за волоссям з сухими кінчиками

Сухі посічені кінчики волосся здатні зіпсувати не тільки враження від зачіски, але і настрій їх власниці.

Однак крім такого радикального способу вирішення проблеми, що січеться, як підстригання кінчиків, є й інші методи.

Волосся січеться, якщо порушена їх структура – статися це може з-за різких перепадів температур, під впливом жорсткої водопровідної води.

Не додає локонам здоров’я часті гарячі укладання, хлорована вода в басейні або активні сонячні промені. Тому, насамперед, потрібно зменшити негативний вплив перерахованих вище факторів:

  • Постав на кран спеціальний фільтр або пом’якшуй воду для миття волосся яблучним оцтом.
  • Захищай шевелюру від перепадів температур і впливу сонця. Збирай волосся в хвіст або пучок – не використовуй тугих шпильок і гумок.
  • Зведи до мінімуму користування феном і іншими «гарячими» приладами, а при укладанні обов’язково використовуй термозахисні засоби. Краще всього сушити волосся природним шляхом.
  • Мій голову правильно: твій шампунь повинен мати нейтральний pH. Чудово, якщо до його складу будуть входити зволожуючі компоненти – протеїни арганової олії або масла ши, кератину і амінокислот.
  • Вода для миття голови повинна бути комфортної температури – занадто холодна може призвести до порушень кровопостачання і випадання волосся, а надто гаряча руйнує захисний ліпідний шар і зробить волосся сухим і ламким.
  • Застосовуй засоби, спеціально створені для догляду за кінчиками волосся. Такі косметичні продукти допомагають відновлювати волоски і надавати їм здоровий вигляд, оскільки до їх складу входять компоненти типу силікону, які «споюють» кутикулу і сприяють тому, що зачіска буде виглядати акуратно.
  • Не забувай про кондиціонери – завдяки спеціальним компонентам, які «склеюють» лусочки волосся, твої локони будуть виглядати здоровими.
  • Частіше балуй волосся домашніми масками. Наприклад, можна скористатися наступним рецептом: змішати 1 ст. л. кислого молока, 2 яєчних жовтки і 2 ст. л. коньяку або горілки. Сумішшю можна мити голову або використовувати в якості маски для кінчиків волосся.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *