Як доглядати за шкірою шиї і декольте

В теплий період хочеться продемонструвати всім свою лебедину шию і спокусливу зону декольте. Вчимося доглядати за цими делікатними частинами тіла.

Умивання

Тут дійте за давно відкладеної схемою, яку слід повторювати і вранці, і ввечері: умивайтеся холодною водою, потім протирайте шкіру тоніком. А слідом зволожуйте шию і декольте з допомогою кремів з видиминами А і ЕВсі кошти варто наносити круговими рухами зверху вниз, рухаючись від ключиць до підборіддя.

І не забувайте про пілінг, який необхідно робити 2-3 рази в тиждень, цю процедуру можна поєднати з ранковим душем.

Вправи

Найбільша проблема шиї — це так звані Венерині кільця, тобто велика кількість кругових зморшок на шкірі. Щоб ці ознаки старіння довго не нагадували про себе, робіть спеціальні вправи.

• Нахиляйте голову вперед і не поспішаючи робіть кілька поворотів головою вліво і вправо. Продовжуйте рух по 10 раз в день.

• Висувайте підборіддя вперед на 5-10 секунд), потім повертайте його у вихідне положення. Повторюйте по 20 разів на день.

Компреси

Зміцнювати шкіру в області шиї допоможуть і спеціальні компреси. Наприклад, холодний компрес. Для його приготування налийте в графин холодну воду з льодом, а інший графин наповніть гарячою водою. Замочіть рушник на 30 секунд в холодній воді, відіжміть його і накладіть на шию і зону декольте. Потім повторіть те ж саме, тільки зануривши рушник в теплу воду. Чергуйте холодні і гарячі компреси 10 разів.

Косметологія

В кабінеті косметолога припадуть до речі мезотерапія, біоревіталізація, лазерне омолодження або кріотерапія.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *