Як доглядати за чутливою шкірою навесні

Роздратування і лущення часом бувають головними супутниками шкіри навесні. Як позбутися від такої компанії?

Чутлива шкіра стає особливо дратівлива навесні: постійна зміна температур, сильний вітер і сонце, до якого ми за місяці зими не встигли звикнути. У той же час позначається відсутність фруктів і вітамінів. Природно, стежити за чутливою шкірою стоїть не тільки після зими, але і під час усього року. І у ваш щоденний ритуал краси обов’язково повинні входити зволоження, живлення і захист.

Зволоження

Рекомендується наносити зволожуючий крем мінімум 2 рази в день – вранці і ввечері. Також раз на тиждень можна використовувати зволожуючі маски. Слід також звернути увагу на миючі засоби, які містять гидрокомпоненты, щоб зволожувати чутливу шкіру обличчя, страждає від сухості.

Харчування

Придивіться навесні до засобів, формула яких збагачена живильними компонентами: вітамінами А і Е, маслами. Це врятує особа від лущення.

Крім того, до складу живильних засобів по догляду за чутливою шкірою особи повинні входити спеціальні інгредієнти, які підсилюють її природні захисні механізми і дбайливо ставляться до гідроліпідної плівки: наприклад, мигдальне масло або масло виноградних кісточок.

Не потрібно забувати і про заспокійливі компоненти, в яких чутлива шкіра навесні потребує особливо сильно. Візьміть на озброєння засоби, що містять пантенол.

Захист

Насамперед рятуйте себе від ультрафіолету. УФ-фільтри можуть містити і щоденні засоби догляду — уважно дивіться на етикетку при покупці.

Якщо ви шукаєте засіб, який зможе виконати всі ці завдання, можна спробувати денний Живильний крем від Nivea для сухої і чутливої шкіри обличчя. Він забезпечує сухій шкірі інтенсивне зволоження, а мигдальне масло в складі пом’якшує, заспокоює і відновлює її захисні властивості, завдяки ненасиченої олеїнової кислоти, ідентичною ліпідів шкіри. Крем захищає шкіру від шкідливого впливу сонячного за допомогою УФ-фільтрів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *