Всі тонкощі шугарінга зони бікіні

Видалення волосся в області бікіні і інтимних областях здавна застосовувалося в традиції різних народів Сходу і лише відносно недавно стало більш масовим явищем серед дівчат у багатьох країнах світу.

Для цього використовують різноманітні методики як класичної, так і апаратної косметології, кожна з яких має свої переваги, недоліки та різновиди, так що абсолютно будь-яка людина знайде собі техніку «по душі».Однією з найбільш часто застосовуваних процедур такого роду є шугарінг бікіні, який заснований на липких і в’язких властивостей цукрової пасти і активно використовується вже не одне тисячоліття.

Загальний опис

У косметології бікіні умовно ділиться на середнє (лобок, внутрішні поверхні стегон) та глибоке, яке включає волоски в області статевих губ, промежини і анального отвору. Часто наважуються зробити тільки епіляцію середньої зони бікіні, тобто видалення волосся з лобка і стегон – це не так боляче, його простіше зробити самостійно і, до того ж, більш глибокі області практично невидны навіть самим близьким людям.Але шугарінг, який зачіпає глибоке бікіні, виправданий з точки зору гігієни – оскільки волосся в тих областях затримують піт і виділення, а також служать розсадником для розмноження бактерій. Відгуки свідчать, що епіляція глибокого бікіні позитивно впливає на стан і зовнішній вигляд зовнішніх статевих органів, але робити його буває боляче або як мінімум неприємно.

Шугарінг середнього і глибокого бікіні відрізняється між собою не тільки по області впливу – в косметологічних салонах для цих зон навіть використовують пасти різної в’язкості. Хоч це і необов’язкове слідство, але при використанні густої суміші в районі статевих губ може стати боляче і з’явитися подразнення, а більш рідкі склади можуть не впоратися з оволосіння на лобку.

В домашніх умовах тільки цукрова епіляція середнього бікіні вдається відносно без проблем навіть з першого разу – звичайно, якщо правильно використовувати приготовлену пасту. Але що стосується глибокого відділу області, то якщо немає впевненості в своїх силах, її все-таки краще виконувати в салоні, так як без правильної підготовки великий ризик хворобливості процедури. Крім того, біля статевих органів і анального отвору чимало бактерій, які можуть викликати гнійнички та інші ускладнення – з-за цього потрібно особливо ретельне знезараження зони впливу.Цукрова епіляція рідко стає причиною подразнень та інших неприємних наслідків, що нерідко буває в тих випадках, якщо робити гоління або вищипування волосся в даній області.

Техніки процедури

Не важливо, де робити шугарінг – в салоні або в домашніх умовах – існують певні різновиди в його виконанні, зумовлені як способом нанесенням пасти, площею епіляції, так і властивостями пасти. Який конкретно з цих методів краще, сказати дуже важко, так як все залежить від уподобань жінки – одним боляче робити класичний шугарінг, а бразильське видалення проводиться без проблем. В інших бандажна цукрова епіляція викликає сильне подразнення, а мануальна техніка проходить на ура.Також індивідуальні питання– на скільки вистачає ефекту від маніпуляції, краще робити її самостійно або вдаватися до допомоги професіоналів, яка мінімальна довжина волосся необхідна.

Мануальна методика

Мануальна техніка, або класичне видалення волосся, може здійснюватися як в зоні лобка, так і обробляти глибоке бікіні. Шугарінг за даною методикою роблять як в домашніх умовах, так і в косметологічному салоні, а для його виконання необхідні більш густі і щільні цукрові пасти. Дана техніка або класика є найбільш поширеною і відгуки про цукрової епіляції в цілому найчастіше присвячені саме цій її різновиди.

  1. Спочатку готується шкіра – її бажано розпарити в ванні або теплим компресом, при бажанні можна знеболити лідокаїном або льодом, обробити антисептиком (розчином хлоргексидину) і ретельно висушити. Область впливу обробляється тальком – це запобіжить роздратування після процедури.
  2. Густа підігріта паста повинна мати консистенцію пластиліну. Часто задається питання – скільки потрібно брати суміші за раз, якщо цукрова епіляція виконується самою? Зазвичай вистачає такої кількості складу, щоб можна було зібрати кулька розміром з волоський горіх.
  3. З кульки формується коржик, яка руками приклеюється до поверхні шкіри проти росту волосся. Правильне виконання цього етапу визначає успіх всієї процедури.
  4. Після приклеювання коржик різким рухом зривається в напрямку росту волосся.

Таким чином обробляють всю необхідну область до повного видалення всіх волосся. Переваги даної техніки її меншою хворобливості, легкості виконання навіть в домашніх умовах. Але найбільш підходяща довжина волосся для неї становить не менше 4-5 мм, тому класичну техніку можна робити тільки після деякого періоду, необхідного для достатнього відростання волосків.

Бандажна техніка

Бандажна цукрова епіляція проводиться більш м’якими і пластичними пастами, щоб її зробити потрібні також спеціальний шпатель, засоби для підігріву суміші і смужки з бавовняної тканини. У тому випадку, якщо робити такий шугарінг в домашніх умовах, бажано використовувати спеціальні шпателі з контролем температури (вони змінюють колір при гарячій суміші) – це буде необхідно для профілактики опіків шкіри.

  1. Підготовка шкіри не має особливостей – розпарювання, знеболювання, знезараження і висушування.
  2. На зону за допомогою шпателя викладається суміш повинна мати консистенцію меду або густої сметани, але при цьому не розтікатися. Пасти беруть стільки, скільки необхідно на одну процедуру. Її також намагаються наносити на шкіру проти напрямку росту волосся. Бандажна техніка дозволяє наносити пасту не на всю область відразу, а вузькими смугами для часткової обробки – на думку багатьох жінок, це не так боляче.
  3. Після викладання смуги на її поверхню кладуть тканину та ретельно приживається. Потім різким рухом по ходу росту волосся тканина разом з сумішшю видаляють зі шкіри.

Шугарінг за такої технології можна використовувати при меншій довжині волосся – всього 2-3 мм вже вистачає для ефективного видалення. Але все ж з цією технікою, особливо в зоні глибокого бікіні, не варто користуватися без ретельної підготовки та консультації фахівця. Найменша помилка – і бандажна епіляція може викликати роздратування, поява гнійників і навіть опіки.

Бразильське видалення

Бразильське бікіні передбачає повну і одночасну обробку обох зон бікіні щільними або дуже щільними пастами. Її техніка, залежно від типу використовуваної пасти, може здійснюватися як мануальної, так і бандажної різновидом. Шугарінг «бразильське видалення», по суті, підкреслює той факт, що очищенню від волосся піддаються всі інтимні зони, але практично не має особливостей у плані нанесення пасти. Хоча в косметологічних магазинах можна знайти суміші для депіляції спеціально за методикою бразильське видалення.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *