Всі різновиди форми нігтів для манікюру

Останнім часом в nail-індустрії намітилася тенденція до натуральності. Все більше жінок віддає перевагу мати, нехай і не довгі, але зате свої нігтики. Нарощені нігті екстравагантної форми вже давно не в фаворі. Між тим, видове різноманіття для натуральних нігтів досить обмежена, і до того ж має певні обмеження в залежності від особливостей форми і будови рук і пальців, розміру і форми нігтів.

Розберемо які бувають форми нігтів для натуральних пластин, визначимося з вибором ідеального варіанту і розповімо про всі нюанси тієї чи іншої форми. Отже, тема нашого чергового beauty дослідження – форми нігтів і їх назви.

Красива форма нігтів: правила вибору для натуральної пластини

Почнемо з того, що мало хто з жінок може похвалитися міцною і рівною натуральної нігтьової пластиною. Як правило, всі ми є володарками різноформатних нагідок. Найчастіше, вони можуть відрізнятися за розміром нігтьового ложе, характером вигину, напрямку росту та виду форми нігтів. Причому ці відмінності нігті можуть спостерігатися не тільки на різних руках, але навіть і на одній кисті. Якщо нігті ще не знайшли супердлину, то відмінності мало кидаються в очі і легко подаються коригування, а ось по мірі зростання нігтьової пластини «індивідуальні» особливості починають різко кидатися в очі.

А тому звідси ПРАВИЛО № 1 для натуральних нігтів – довжина вільного краю повинна бути короткої або середньої. Довгі нігті під забороною.

Для власниць м’яких і тонких пластин вибір ще менше широкий – лише короткий край. А все тому, що надто тонкі нігті, коли відросте, починають загинатися, згортатися, і навіть сама нейтральна форма вільного краю на них буде виглядати криво і неохайно. Крім того, слабка пластина більш схильна заломів і відходженню від нігтьового ложе, а довгий розмір може спровокувати таку ситуацію.

Звідси ПРАВИЛО № 2 – для тонких нігтів прийнятна тільки коротка довжина.

ПРАВИЛО № 3 для натуральних нігтів – при виборі форми нігтів виходите з особливостей будови ваших рук, пальців і природного конфігурації нігтів. Універсальної може вважатися лише довга тонка кисть з аристократичними пальчиками і овальними нігтиками з подовженим нігтьовим ложі. До таких рук підійде абсолютно будь-яка форма нігтів. У всіх інших випадках вимагається суворий облік індивідуальних особливостей. Але про це більш докладно з фотопримерами ми поговоримо нижче, коли будемо розглядати різні форми нігтів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *